vardiniai laikrodžiaiLaikrodžiai neretai vadinai vyrų aksesuaru NR.1, tačiau šie puošia ir dailios lyties atstovių rankas. Nors pastarosios, besirinkdamos aksesuarus, didelę reikšmę skiria pastarųjų grožiui, tačiau vardiniai laikrodžiai moterims, išaugusioms iš amžiaus, kai norima turėti kuo didesnį papuošalų arsenalą, turi būti ne tik patrauklūs išoriškai, bet ir kokybiški. Laukia nelengvas pasirinkimas, ar ne?

Vienoje pusėje – grožis…

Mada – laikinas dalykas, su kuriuo norint žygiuoti koja kojon reikia ne tik plačios piniginės, bet ir laiko. Karščiausios mados tendencijos laikrodžių rinkoje taip pat skelbiamos, tačiau, priešingai nei rūbų ar avalynės atžvilgiu, šių dažniausiai aklai laikosi itin jaunos merginos. Pilnametystės ribą peržengusios moterys supranta, jog vardiniai laikrodžiai išlieka patrauklūs ir stilingi nepriklausomai nuo mados vėjų atgarsių. Aišku, reikia rinktis tai, kas tinka asmeniškai ir priklausomai nuo konkrečios situacijos.

  • Estetiškai nepatraukliai atrodo ant smulkaus riešo segimas didelių gabaritų laikrodis ar stambiame „nuskęstantis“ minimalistinis papuošalas. Tokiu atveju ne tik išryškinami fiziniai trūkumai, bet ir susidaro įspūdis, jog akseuaras buvo pasiskolintas.
  • Priklausomai nuo dienos meto, buvimo vietos ar atliekamos veiklos, reikia rinktis atitinkamą laikrodžio stilių. Jei su laikrodžiu galėtumėte nesiskirti visą dieną, rekomenduojamas kasdieniško stiliaus papuošalas, vizualiai derantis tiek prie sijono, tiek ir prie suknelės. Prie prabangaus ofisinio kostiumėlio ar vakarinės suknėlės rinkitė tokį pat ryškų laikrodį. Mėgstančios paprastą sportin5 stilių ar aktyviai plušančios sporto salėje, turėtų įsigyti minimalistinio dizaino laikrodį, atsparų smūgiams bei drėgmei.

…kitoje – kokybė

Vardiniai laikrodžiai žmogų, nepratusį prie prabangos prekių, kaina gali šokiruoti. Tačiau tai – investicija daugeliui metų į priekį, kasdien džiuginsianti solidžia išvaizda bei nepriekaištingu veikimu. Kokybišką daiktą gausite nepriklausomai nuo to, pirksite mechaninio ar kvarcinio mechanizmo laikrodžius. Tiesa, visų žinomų gamintojų mechaniniai laikrodžiai (vienus reikia prisukti patiems, kiti laikomi specialioje, rankos judesius primenančioje dėžutėje ir užsiveda automatiškai) prabangos skalėje yra laipteliu aukščiau nei kvarciniai, veikiantys elementų pagalba.

Kalbant apie laikrodžio kokybę, būtina atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas apsauginis ciferblato stiklas – pažeidus šį, laikrodis ne tik tinkamai nebeveiks, bet praras estetinį grožį. Plastikas yra gana tvirtas, tačiau kokybe „nespinduliuoja“. Atspariausias – safyrinis stiklas, mineralinis – antroje vietoje.

Dėmesio: laikrodį renkasi moteris, žinanti, ko nori!
3 (60%) 2 votes