Bet kuriame pastate, kuris yra kelių aukštų, laiptai tampa bene pačiu svarbiausiu akcentu, juk būtent šio statinio pagalba galime patekti iš vieno aukšto į kitą. Na, o statybų pramonė šiandien yra pažengusi taip toli, kad galime rinktis  pačių įvairiausių rūšių laiptus. Vis dėlto, svarbu suprasti, kad kiekvienos rūšies laiptai turi tam tikrų privalumų, trūkumų bei kitų ypatybių ir  ši informacija yra ypač svarbi priimant galutinį atsakymą į klausimą: o kokios rūšies laiptus verta rinktis? Taigi, tik turėdami svarbią informaciją, galėsite atsakyti į šį klausimą. O kol kas siūlome sužinoti svarbiausia informaciją apie sraigtinius laiptus.

Kokiais privalumais gali pasigirti sraigtiniai laiptai?

Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia žinoti apie sraigtinius laiptus, tai – jų privalumai. Vienas svarbiausių šių laiptų privalumų yra tas, jog jie užima ypač nedaug erdvės, todėl yra geras pasirinkimas ten, kur nedaug vietos: mažo ploto patalpose, palėpėse, koridoriuose ir pan. Dar vienas privalumas – sraigtiniai laiptai neretai tampa ypač lengvai iš viso interjero išsiskiriančia detale. Taigi, jei pasirinksite ypač dekoratyvius sraigtinius laiptus, turėsite puikią interjero puošmeną. Beje, kadangi šios rūšies laiptai, palyginus su kitų, dažnai yra patys mažiausi, jiems reikia ir mažiau  žaliavų, todėl jų kaina yra ypač  patraukli.  

Kokia yra sraigtinių laiptų trūkumai

Vis dėlto,  sraigtiniai laiptai turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas iš jų yra tas, kad šie laiptai sukasi apie savo ašį, todėl jais ypač nepatogu  nešti daiktus arba baldus. Dar viena detalė – paprastai šių laiptų pakopos yra trikampio formos. Tai  – apsunkina judėjimą laiptais. Beje, lyginant su kitų rūšių laiptais, sraigtiniai laiptai yra mažiausiai saugūs, todėl jų nepatariama statyti tuose namuose, kuriose auga mažyliai ar gyvena vyresnio amžiaus žmonės.

Na, o baigiant šį tekstą, belieka tik daryti išvadą, kad sraigtinių laiptų gamyba kaina yra puikus pasirinkimas norintiems puošnaus gaminio, kuris neužimtų daug vietos, tačiau visiškai netinka tuo atveju, jei namuose gyvena mažyliai, vyresnio amžiaus žmonės ar teks dažnai nešioti sunkius nešulius į kitus aukštus.

Ką būtina žinoti apie sraigtinius laiptus?
3 (60%) 1 vote