Planuojant kelionę svarbu pasirūpinti, jog viskas vyktų pagal planą. Kitaip tariant, padaryti viską, kad suplanuotas poilsis nesukeltų papildomų rūpesčių. Dėl šios priežasties rekomenduojama ne tik tinkamai susipakuoti lagaminą, pasiimti pasą ir lėktuvo bilietą, bet ir pasirūpinti kelionių draudimu. Kodėl jis naudingas?
Kelionių draudimasVisų pirma, svarbu suprasti, kas apima tokį draudimą. Kelionių draudimas – tai tokios rūšies apsauga, kuri užtikrina malonų poilsį, tiek nelaimingo atsitikimo, tiek staigios ligos atveju, taip pat, jeigu nukenčiate nuo ilgapirščių ar kitų trečiųjų asmenų, kai kuriais atvejais atlyginama žala praradus bagažą ar atšaukus užsisakytą skrydį arba jam vėluojant. Taip pat, kelionių draudimas apima ir civilinės atsakomybės draudimą, kuomet dėl jūsų, jūsų vaikų ar naminių gyvūnėlių veiklos nukenčia kiti asmenys – šiuo atveju žalą padengia jūsų draudimo bendrovė.
Kaip žinoti, kuris kelionių draudimas yra geriausias? Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte padaryti, tai apsilankyti skirtingų bendrovių internetiniuose puslapiuose ir išsiaiškinti pagrindines sąlygas bei kainas. Šiuo atveju verta atkreipti dėmesį į tai, kur keliausite – ar jūsų pasirinktas kelionių tikslas yra Europos Sąjungoje, kaimyninėje valstybėje, ar priešingai – kitame žemyne, pavyzdžiui, Azijoje ar Australijoje. Nuo to priklausys jūsų draudimo įmokos dydis. Taip pat, verta įvertinti įvarius rizikos faktorius – pavyzdžiui, įsivardinti, koks pagrindinis jūsų kelionės tikslas. Jeigu lankydamiesi svetur drauge sieksite išbandyti naujas, kiek ekstremalias veiklas, draudimo kaina išaugs. To pavyzdžiais galėtų būti slidinėjimas, kopimas į kalnus, nardymas vandenyne, plaukimas baidarėmis srauniomis upėmis ir panašiai. Įvertinę šiuos aspektus, galėsite sužinoti apytikslią savo draudimo kainą, pasinaudoję internetinės skaičiuoklės pagalba. Ji leis pamatyti apytikslę sumą, kurią reikės sumokėti.
Matydami preliminarias kainas skirtingose bendrovėse, turėtumėte sumažinti draudimo įmonių sąrašą iki 3-4 įstaigų ir suplanuoti susitikimus su jų atstovais. Individualus pokalbis su specialistu leis priimti geriausią sprendimą.
Taigi, kelionių draudimas yra nepakeičiama apsauga kiekvienam, siekiančiam išvengti kiek įmanoma daugiau rūpesčių su galimais kruopščiai suplanuotų atostogų pokyčiais. Apsidrauskite ir būkite ramūs ir užklupus ligai, ir dingus bagažui. Visu tuo pasirūpins draudimo bendrovė.

Kelionių draudimas – patarimai
Balsuoti