Populiariausi ratlankiai yra lengvo lydinio. Plieniniai štampuoti ratlankiai pamažu įrašomi į istoriją ir nueina užmarštin. Vis dėlto, specialistai pataria neskubėti sekti mados, o ratlankius rinktis ne tik pagal automobilio markę, bet ir kelius, kuriais teks važinėti.

Intensyvus eismas, nuvalyti keliai

Žinoma, renkami ratlankiai pagal automobili, tačiau iki šiol buvo manoma, kad plieniniai štampuoti ratlankiai yra sunkesni nei lengvo lydinio. Kartais, atvirkščiai.

Lengvo lydinio ratlankiai atrodo gražiau, jie yra įvairesnio dizaino. Su jais pagerėja automobilio valdymas, greičio charakteristikos. Todėl net naudoti ratlankiai užtikrina geresnį temperatūros paskirstymą. Tai sumažina stabdžių sistemos perkaitimo tikimybę, užsiblokavimą ar per didelę apkrovą. Todėl šie ratlankiai vilnius yra idealus pasirinkimas. Čia lengvo lydinio ratai gaminami įvairios formos ir taip patenkinami naujausias mados klyksmas, bei nuolat besikeičiantys pirkėjų skoniai. Kita vertus, specialistai nepataria daugiau negu vienu coliu didinti ratlankiai vilnius skersmenį. Viena vertus vilnius neturi žiedinės lenktynių trasos lygio kelių, kita vertus, spidometras gali rodyti netikslų greitį.

Ratlankiai privalo atitikti padangos matmenis. Vis siekiama padidinti vizualiai mašiną. Tačiau jeigu padangos per plačios ratlankiui nukentės vairavimo jautrumas. Tiesa, šis ratlankis yra mažiau atsparus galvaninei korozojai. Pastaroji gali pasireikšti kuomet šio tipo metalas turi kontaktą su kito tipo metalu, tarkim, geležimi. Galvinė korozija nėra šiaip sau žaidimas – ji gadina lydynį.

Iš trūkumų reiktų paminėti – gamybos išlaidas, o su jomis ir didėjančias produkto kainas.

Gamyklos

Lengvo lydinio ratlankiai vilnius perkami internetu. Tik neapsigaukite – ratlankiai internetu yra siunčiami iš gamintojų. Pripažinkime, kad ratlankiai vilnius, ratlankiai kaune ar kitur yra remontuojami. Tai daryti apsimoka tik tokiu atveju, jeigu nėra pažeista rato geometrija.

Vilnius turi dar vieną specifiką – užmiesčius. Žiemą jie pavirsta tikromis ledo karalystėmis. Priemiesčiuose gyvenantiems vilniečiams tikras iššūkis. Kas antras iš jų važinėja visureigiu, nes kelininkus kaskart žiema užklumpa netikėtai. Visureigiams standartiniai ratlankiai, tarkim, ratlankiai r18, ratlankiai r17 ar ratlankiai r16, netinka. Todėl renkantis ratlankius būtina pasitarti su konsultantais.

 

 

Kokius ratlankius pasirinkti didmiesčių gyventojams žiemą?
4 (80%) 1 vote