Nors šiais laikais daugelis perka nešiojamuosius kompiuterius, o ne stacionarius, tačiau tiek vieni, tiek kiti panašūs tuo, kad abu turi klaviatūras. Patogumo dėlei kai kurie asmenys net perka nešiojamus kompiuterius, tačiau prie jų jungia atskiras klaviatūras. Paprasčiausiai, taip suteikiama galimybė kur kas patogiau naudotis kompiuteriu. Ypač tokiu atveju, kai su klaviatūra dirbama labai aktyviai. Klaviatūros pasirinkimas, ieškant geriausios, nėra sunkus. Paprasčiausia yra pasitarti su profesionalais, kurie dirba šioje srityje ir kurie gali patarti, kokia labiausiai tinka konkrečiai Jūsų atveju.

1. Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, ar norite, kad klaviatūroje būtų atskirai pateikiami skaičiai. Jie yra būtini tiems, kurie nuolatos veda skaičius, dirba su exceliu. Paprasčiausiai kiekvieną kartą persijungti kalbą, kad galėtumėte parašyti skaičius – labai nepatogu ir nuolatinis perjunginėjimas reikalauja kur kas daugiau laiko, nei galėjote pagalvoti.

2. Klaviatūros taip pat skiriasi ir savo stiliumi. Nuo tokių, kurios labiausiai tinka klasikinį stilių mėgstantiems asmenims iki tokių, kurios tinka modernius daiktus perkantiems. Svarbiausia, kad pasiūla tikrai labai plati, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.

3. Klaviatūros gali skirtis ir remiantis į tai, kokio aukštumo jos yra, kaip atsiremia. Nuo tokių, kurios dažniausiai išlieka gulsčioje padėtyje iki tokių, kurias galima gana aukštai paversti.

Jeigu dar svarstote, ar greta nešiojamo kompiuterio reikia atskiros klaviatūros – siūlome įvertinti šį privalumą. Paprasčiausiai, tokiu atveju dirbti su kompiuteriu bus kur kas paprasčiau ir patogiau. Žinoma, jeigu kompiuterį nuolatos nešiojatės su savimi, tokiu atveju kartu neštis ir klaviatūrą yra gana nepatogu, nefunkcionalu. Kitu atveju, kai dirbate namuose, nauja klaviatūra gali net kelis kartus pagreitinti darbus, tad skubantiems tai puikus pasirinkimas.

Klaviatūros pirkimas internetu yra greitesnis ir paprastesnis būdas atrasti tai, ko Jūs ieškote,. rekomenduojame pasinaudoti paieškos filtrais ir labai greitai bei sistemingai palyginti skirtingus pasiūlymus. Atrastas puikiai Jums tiks ir patinka.

Kompiuterio klaviatūros: ar gali kilti problemų jas renkantis?
Balsuoti