Kas yra projektorius jau žino beveik visi, tačiau jo panaudojimo galimybės neretai būna užmirštos. Dažniausiai žmonės šią priemonę pastebi darbo metu, per įvairius seminarus, pristatymus, mokymus ir panašiai. Tačiau šiame straipsnyje pateiksime keletą variantų kaip įprastas projektorius gali būti panaudotas kūrybingai ir kitaip.

Projektorių nuomaJeigu esate iš tų žmonių, kuriam itin miela sulaukti svečių, neturėtumėte suabejoti ir išbandyti susiorganizuoti išskirtinį vakarą. Su projektoriaus nuoma galėsite tiesiog namuose, savo jaukioje svetainėje, palėpėje ar kitoje erdvioje patalpoje įsirengti kino salę. Taip taip, kino salę. Svarbiausia ką reiktų turėti, tai balto audinio ir projektorių. Įmonės arba asmenys siūlantys projektoriaus nuomą dažniausiai jį pristato į jūsų pageidaujamą vietą ir į komplektaciją dažniausiais būna įtraukiamas ir stendas kuriame įtempiamas baltas audeklas arba pakibinamas rėmas su balta medžiaga. Įsirengę tokią nedidelę, bet jaukią kino salę galėsite stebėti savo mėgstamiausius filmus, koncertus ar kitą video medžiagą.

Jeigu turite vaikų ir norite suorganizuoti išskirtinį gimtadienį ar kitą svarbią mažųjų šventę, galite drąsiai projektoriaus pagalba įrengti mažiesiems skirtą kino salę. Tokiu atveju, jeigu namuose būrys vaikų, visada bus vaikams veiklos, kartais ir mažieji mėgsta pailsėti. Kad erdvė būtų kaip įmanoma jaukesnė ir mažiesiems patraukli, galite pasirinktoje erdvėje pridėti sėdmaišių, pagalvių. Vietą papuošti šviečiančiomis girliandomis, pakabinti gimtadienio temos iškarpas, pastatyti keletą dubenėlių su spragėsiais ar kitais vaikų mėgstamais užkandžiais. Tokia erdvė gali būti ir kaip papildoma atsipalaidavimo ar laiko praleidimo erdvė. Tarkime jūs švenčiate jubiliejų, vestuves ar kitas šventes, tokia mini salė vaikams bus įdomi, jie turės veiklos ir užsiėmimo. Šioje situacijoje tėvai turėtų daugiau laisvo laiko bndravimui tarpusavyje, o vaikai taipogi nenuobodžiaus.

Tokiu atveju jeigu esate nenuorama ir mėgstate klajones po įvairias šalis, galite surengti video medžiagos ar nuotraukų peržiūrų vakarą. Projektoriaus nuoma yra sąlyginai nebrangi paslauga ir ją galite užsisakyti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Jeigu organizuosite vakarėlį ar susitikimą su draugais, tiesiog namuose, sodyboje ar netgi savo kieme ant pievutės galėsite suorganizuoti įspūdingą pristatymą artimiesiems. Su projektoriaus pagalba lengvai ir aiškiai galėsite demonstruoti savo gražiausius kelionės kadrus. Pagal savo tempą ir pageidavimą galėsite stabdyti nuotraukų peržiūrą ir papasakoti nuotraukų istoriją, linksmus nutikimus ar jūsų patirtus kelionių, atostogų nuotykius. Jeigu esate iš tų, kurie kelionėje mėgstate viską filmuoti, tuomet baltame fone galėsite paleisti savo surežisuotus ir kelionės akimirkas pasakojančius filmukus. Tokia idėja itin išpopuliarėjusi vakarų Europoje, o šiuo metu vis drąsiau žengia ir į Lietuvą. Tokio tipo pristatymas būtų puiki idėja tiek savo šeimos ir artimųjų nariams, galite tokio tipo pasakojimą surengti net ir savo kolegoms tiesiog darbe arba ieškantiems uutentiškumo ir origilamu, siūome apsvarstyti pristatymo idėją po atviru dangumi. Žinoma, jeigu nuspręsite pasakojimų vakarą organizuoti lauke, būtinai sekite orų prognozes, kad puiki idėja nebūtų sugadinta blogo oro.

Taigi, norėdami susiorganizuoti kitokį ir isškirtinį vakarą demonstruojant video, nuotraukų medžiagą, tai bus lengva atlikti su projektoriaus nuoma ir jų teikiamomis paslaugomis.

Projektoriaus nuoma – galimybė sukurti išskirtinį vakarą
4 (80%) 2 votes