suknelės mergaitėmsApie bendravimo statistiką ir pirkimą, apie internetą ir vaikiškus drabužius – štai tiek visko aprėpsime. Juk viskas aktualu ir įdomu. O kai įdomu ir aktualu, tai ir aprėpti yra ką, ar ne? Beje, kaip manote, ar suknelės mergaitėms internetu yra pigesnės? Apie šį tėvams rūpimą dalyką taip pat rašysime. Tad skaitykite toliau.

Statistika ne visada maloni. Kartais netgi šokiruojanti. Jeigu paklaustumėte, kokie duomenys surinkti apie artimų žmonių bendravimą, apie tai, kiek laiko praleidžiama kartu, atsakytume, kad statistika nelabai maloni. Nors sutuoktiniai ir gyvena kartu, daug laiko pasiglemžia telefonai, internetas. Užuot pasišnekučiavus, lendama į telefonus ir naršoma.

Socialiniai tinklai ir gausybė kitų „siaubūnų“ tarsi vagia laiką, lyg kokie banko plėšikai tempia lauk valandas, minutes ir sekundes. Frazė „tik porą minučių“ virsta pusvalandžiu, valanda ar net pusdieniu. Ech, tuomet susimąstoma, kad diena galėjo būti ir produktyvesnė, jaukesnė. Ir vis dėlto… žinokite, kad internetas nėra tik blogas dalykas. Čia, kaip ir visur, egzistuoja dvi pusės. Viena, kaip jau supratote, yra bloga, o kita – gera. Štai internetinės parduotuvės yra puikus pavyzdys, koks naudingas gali būti žiniatinklis. Pakanka suvesti kelis žodžius – ir prieš jus atsiveria platus prekių asortimentas.

Ką internete perkame? Kone viską. Gal anksčiau šis pirkimo būdas ir vertintas atsargiau, tačiau ilgainiui išsivystė tam tikra virtualaus pirkimo kultūra. Tik pažvelkite į kai kuriuos lietuviškų el. parduotuvių pavyzdžius! Metams bėgant jos išsiplėtė, prekių gausa stulbinanti, o pats aptarnavimas – kokybiškas ir mandagus. Vos prireikia kokios nors informacijos, ją iškart ir gaunate. Vos prireikia kokio daikto, jį iškart ir įsigyjate. Ir pristatymas ar apmokėjimas nesukelia vargo, kadangi viskas ypač gerai apgalvota. Jeigu nebūtų apgalvota, pirkėjai nepirktų, ar ne? Be jokių abejonių, verslininkai tai suvokia ir stengiasi pateikti kuo patrauklesnius būdus, kaip apsipirkti, kaip sumokėti už prekes ir kaip komfortiškiau jas gauti.

Kalbant apie pirkimą internetu aktualu pasiteirauti, ar suknelės mergaitėms čia kainuoja mažiau, ar visgi neverta jungti kompiuterio. Atsakymas greitas ir nesudėtingas – dažnais atvejais suknelės mergaitėms internetu iš tikro kainuoja mažiau. Tai džiugina visus tėvus, nes pavyksta ir apsipirkti, ir neišleisti pernelyg daug. Vadinasi, ir reikiamų daiktų įsigyjama, ir pinigų atlieka kitiems dalykams, tokiems kaip mėgstami ledai ar išvyka į teatrą.

Pozityvumo nestinga, tačiau teks įterpti ir šį tą skeptiškesnio. Ir tas skeptiškumas skamba taip: ar kiekviena internete veikianti parduotuvė yra patikima ir siūlo dėmesio vertus produktus? O gal verčiau daugelio vengti? Gal yra tik kelios, kuriose saugu pirkti? Prielaida: pirmose paieškos pozicijose esančios svetainės yra patikimos. Tam, kad taip iškiltų, prireikė nemažai sunkaus darbo. T. y. investuota į verslą, pasistengta, kad pirkėjai parduotuvę internete rastų.

Reikėtų vengti tokių svetainių, kur sunku suprasti, kas parašyta. Jeigu viename žodyje rasite tris klaidas, o kitame – dar dvi, tai bus ženklas, kad kažkas ne taip. Tačiau ne vien pateikiamos informacijos taisyklingumas turi reikšmės. Dėmesys kreipiamas ir į atsiliepimus. Nors kartais sunku susigaudyti, kur skelbiama tiesa, o kur tiesiog fiktyvi nuomonė, iš tiesų įvairūs komentarai padeda atsirinkti, atsijoti pelnus nuo grūdų ir rasti tokį variantą, kuris visapusiškai geras.

Internetinį variantą pravartu rinktis bent dėl kelių priežasčių, o viena jų – neblogos nuolaidos. Kai užėjus į puslapį figūruoja 40 proc. nuolaida, tai pasiūlymas pasirodo ne šiaip geras, o puikus. Bet akcija – laikinas dalykas. Ir tai nuteikia kiek niūrokai. Niekada nežinai, ar konkrečiu metu nuolaida bus siūloma, ar ne. Hm, ar tikrai? Juk šiuolaikiniame pasaulyje sklandžiai funkcionuoja naujienlaiškiai. Juose parduotuvės praneša apie patrauklius pasiūlymus.

Suknelės mergaitėms ar bet kokios kitos prekės internetu – tema, kuri skatina diskutuoti ir pasidalyti tiek komentarais „už“, tiek „prieš“. Tačiau būtų keista ignoruoti pliusus, nes jų solidžiai daug. Galima teigti, kad suknelės mergaitėms internetinėse parduotuvėse ne tik mažiau kainuoja (nepaisant to, ar paskelbta kokia akcija, ar ne), bet ir yra įvairesnės. Pirkėjai renkasi iš plataus asortimento. Na, o pristatymo ir atsiskaitymo procesai – patogūs ir priimtini.

Suknelės mergaitėms internetu pigesnės?
Balsuoti