Šiuolaikiškų internetinių svetainių kainos stebina daugelį įmonių bei privačių asmenų, bet įvairius tinklalapius kuriantys specialistai aiškina, jog niekuomet IT srityje paslaugų kainos nebuvo mažos. Tinklapių kūrimas yra būtent ta paslauga, kurios reikia daugeliui bendrovių ar privačių asmenų, todėl esant paklausai, logiška, kad ir pasiūla yra nemaža. Tinklapių kainos, anaiptol nėra nustatomos visiems vienodai, todėl kiekvienam klientui patariama pirmiausiai apibrėžti visus reikalavimus kuo tiksliau. Specialistas, gavęs visą reikalingą informaciją apie norimą tinklapį, galės įvertinti kiek tam darbo reikės įdėti, o tai aišku padės nustatyti ir tikslų paslaugų įkainį. Tad, ką būtina žinoti tiems, kuriems reikia interneto svetainės?

Puslapių kainos nustatomos atsižvelgiant į tris pagrindinius kriterijus. Jeigu jus domina paprastų tinklapių preliminarios kainos, tai tuomet paieškos sistemose veskite raktinį terminą „internetinio puslapio kūrimas kaina“ ir sužinosite ką siūlo kai kurie specialistai. Kalbant ne apie preliminarias, o tikslias kainas, vertėtų pabrėžti, kad klientai turi nurodyti tris svarbiausius punktus: 1. Darbų atlikimo terminą; 2. Tikslią informaciją kaip turi atrodyti interneto svetainė; 3. Kiek visiems darbams skiriama lėšų.

Dauguma tinklapius kuriančių specialistų nurodo, kad daugmaž vienodus įkainius taiko tiems, kurie kreipiasi dėl paprastų svetainių sukūrimo. Kaip atrodo tos paprastos interneto svetainės? – jos tiesiog yra reprezentacinės, informacinės ir t.t. Tačiau, jeigu jums reikia kažkokios unikalios sistemos, tai be abejo, kad specialistai pareikalaus ir didesnio užmokesčio.

Standartiniai tinklapiai visuomet yra pigesni, tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad kurie specialistai tas svetaines kuria pagal šablonus. Kainos gali didėti, jeigu klientas pageidauja unikalaus dizaino, o ne tokio, kurį naudoja ir kitų tinklapių savininkai. Unikalaus dizaino sukūrimas atsieis papildomai ir nenustebkite, jeigu jo kaina bus tokia pati kaip ir svetainės sukūrimo.

Pabrėžtina, kad užsisakantiems tinklalapių kūrimo paslaugas logiška būtų prieš tai pasidomėti iš ko tos paslaugos užsakomos. Juk nenorėtumėte vesti pinigų tokiems specialistams, kurių vardus ir pavardes suvedus paieškos sistemose, galima matyti neigiamus atsiliepimus? Jokiu būdu neskubėkite vesti pinigų bet kam – pasidomėkite pasirinktais specialistais.

Tinklapių kūrimas. Ar visada paslaugų kainos yra aukštos?
Balsuoti