Didžiojoje Britanijoje vaikinas protestuodamas prieš darbdavių sukurtas aprangos kodo taisykles į darbą pradėjo vaikščioti vilkėdamas sijoną. Beje, taip jis padarė, nes darbdaviai netoleravo jo kovos su karščiu, dėvint šortus. Na ir kaip Jums tai? Pasvarstykime kiek galime sau leisti dirbdami biure ir kaip išlaikyti solidų įvaizdį, net ir neveikiant kondicionieriui?

Ne mada, o stilius

Kita vertus, nors sijonai 2016 buvo iššaukiantys, darbe dizaineriai skatino likti ištikimoms savo stiliui, o ne vaikytis sezono madų. Todėl, šiemet, taip pat reiktų atsisakyti sunkių ir nepatogių švarkų ar net aukštakulnių. Tačiau Jūsų mėgstamiausi rafinuotumą pabrėžiantys sijonai turėtų būti traukiami iš spintos, kaip sunkusis arsenalas. Įsileiskime lengvumo ir šypsenų.

Dažnai klausiama, kokie turėtų būti pasirinkti sijonai apkunioms. Dizaineriai atsako, kad nepaisant vasarą žydinčios gamtos, reiktų atsisakyti daug klosčių ir sluoksnių, o sijonai negali būti išmarginti gėlių motyvais ar stambiais raštais. Stilistai teigia, kad pagrindinės stiliaus taisyklės išlieka tos pačios kaip ir kitais metų laikais.

Gaiviai atrodyti, kai už lango kaitra, yra sudėtinga. Dar sunkiau tokiais jaustis. Todėl nepabūkite atlikti rimtą reviziją spintoje ir kosmetinėje.

Minimalus makiažas

Atsisakyti makiažo pertekliaus. Gaivumo pojūtis turėtų atsirasti iš visumos. Pirmiausiai – jūsų pasirinkti sijonai moterims internetu. Vasaros tiek Lietuvoje nedaug, kad būtinai paieškokite kur yra pigus sijonai internetu ir net ilgi sijonai internetu (šie ne į darbą, o į romantišką pasimatymą). Ir prie aprangos priderinkite lūpų blizgį ar šiek tiek paryškinkite blakstienas tušu. Štai ir viskas.

Taisyklė vyrams: tvarkos pojūtis, todėl daugiau jokių rytų išsisukinėjant nuo barzdos skutimo.

Lengvos pastelinės spalvos ir natūralios medžiagos

Karščiu alsuoja žemė, kondicionieriai tai veikia, tai ne, o kartais ir sloguojanti kolegė juos specialiai išjungia. Atrodo lyg tai būtų sabotažas. Prakaitas žliaugia kaip upelis. Produktyvumas krenta, o klientus sutikti nesinori tokiam savo stovyje? Geriausia ką galite padaryti tai rinktis į darbą pastelines spalvas, lengvas ir natūralias rūbų medžiagas. Tebūnie tai bus pigus sijonai, bet medvilniniai.

Nepersistenkite su rūbo ilgiu. Vėsiau nebus jeigu bus vilkimi mini, super mini sijonai. Juolab, jeigu darbe dažnai ir daug tenka bendrauti su žmonėmis, nei solidumo iššaukiantys sijonai neduos, nei komforto, nei bonuso viršininko akyse. Pasirinkti turėtų būti sijonai pagal figura. Žinoma, niekad neapsiriksite jeigu jūsų pasirinkimu taps klasikiniai sijonai.

Vyrams truputy sudėtingiau. Šortai vis dar yra tabu. Džinsai ne ką tegelbės, už lango plieskiant trisdešimčiai laipsnių karščio. Geriausia ką galite padaryti, pasirinkti natūralaus audinio ir šviesių spalvų kelnes.

 

 

Trys biuro aprangos kodo taisyklės, kepinančią vasaros dieną?
3 (60%) 1 vote