Miegamasis yra gyvybiškai svarbi kiekvienų namų dalis. Miegas ir poilsis atlieka labai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime, todėl geras poilsis jaukiame ir patogiame kambaryje yra nepaprastai svarbus. Tačiau kas yra svarbiausia, norint įrengti puikų miegamąjį ir kokių klaidų derėtų išvengti?

Fotodrobė

Miegamasis yra lyg namų širdis, todėl jis turėtų būti įrengtas atokiame namų kampelyje, kur ramus poilsis ir miegas bus užtikrintas. Gera lova yra svarbiausia miegamojo dalis, todėl negailėkite jai išlaidų. Ji turi būti didelė, erdvi ir patogi, derėti prie kambario stiliaus bei pasirūpinti gyventojų maksimaliu komfortu. Lova turi būti prieinama iš kiekvienos pusės.

Technika miegamajame yra didelis priešas. Nors daugelis žmonių yra pripratę prie prietaisų ir sunkiai jų atsikrato, miegamasis turi būti poilsio vieta. Jeigu prietaisai jums yra pernelyg svarbūs, pasistenkite, kad jie užimtų kuo mažiau vietos ir netrukdytų jūsų poilsiui.

Apšvietimas miegamajame taip pat yra svarbus, bet dažnai užmirštamas dalykas. Kadangi tai poilsio ir miego, o ne darbo vieta, apšvietimas turėtų būti kur kas silpnesnis. Dėl to patariame įrengti šviesos reguliatorių arba kurti prieblandinį, paslėptą apšvietimą. Pasistenkite, kad miegamajame nebūtų jokios intensyvios šviesos.

Miegamojo interjeras priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir norų. Tai, kaip įrengsite miegamąjį atspindės jūsų asmenybę. Kambaryje galite išdėstyti įvairias dekoracijas, paveikslus. Fotodrobės yra labai gražus, unikalus ir madingas būdas pagyvinti savo miegamąjį ir padaryti jį meniškesnį. Fotodrobės padarys taip, kad galėsite atspausdinti mylimas nuotraukas ir kambarys išliks ramus, jaukus ir gražus.

Labai pasistenkite neapkrauti kambario. Nereikalingi baldai gali labai pakenkti jūsų miegamajam. Lova, spinta ar komoda ir staliukai iš abiejų pusių tai populiariausias, bet patogiausias ir optimaliausias variantas. Taip pat siūlome miegamajame nestatyti veidrodžių.

Jei jūsų miegamasis nedideliame bute, pasistenkite jį atskirti nuo likusios būsto dalies ir įrengti ji netoli vonios kambario. Jei taip išdėstysite savo būstą, užtikrinsite sau didžiausią patogumą namuose. Jeigu miegamojo erdvė yra nedidelė, rinkitės ryškias spalvas.

Jei jūsų miegamasis yra labai didelis, jums gali iškilti sunkumų siekiant tinkamai išdėstyti baldus. Nemažai žmonių didelį miegamąjį net padalina į darbo ir poilsio zonas, kad kuo geriau išnaudoti turimą erdvę.

Prieš perkant visus baldus ir dekoracijas žinokite, kiek pinigų ketinate išleisti. Gera, nauja lova ir naujas, patvarus čiužinys jau gali stipriai kirsti per piniginę, o ką jau begalvoti apie korpusinius baldus. Taip pat nepamirškite, kad nors šie patarimai yra skirti tam, kad jums padėti, tik jūs galite žinoti, kokio būtent miegamojo norite jūs.