baidarių nuomaKiekvienais metais augančio klientų srauto sulaukianti baidariu nuoma tampa tradiciniu laisvalaikio praleidimo būdu, kuris domina ne tik šeimas, bet ir aktyvias draugų kompanijas. Baidarių nuomotojai teigia, kad šios pramogos populiarumą lemia kelionės universalumas. Vienu metu baidarės atitinka skirtingus keliautojų poreikius – tai išskirtinė galimybė pabūti su artimiausiais šeimos nariais ir puiki proga aktyviam laisvalaikiui su draugais. Be to, plaukimas ragina išbandyti savo jėgas ir tuo pačiu mėgautis ramiu gamtos alsavimu. Tiesa, kad plaukimas baidarėmis būtų išties įsimintinas ir nuotaikingas, siūlome šiai kelionei ruoštis iš anksto.

Plaukimas baidarėmis gali būti organizuojamas praktiškai visais metų laikais. Baidariu nuomotojai teigia, kad net ir žiemos metu sulaukia keliautojų skambučių. Iš kitos pusės negalima paneigti šaltojo sezono privalumų – upės tampa tikru iššūkiu, todėl tai puikus sprendimas adrenalino ir nuotykių pasiilgusiems keliautojams. Be to, žiemos metu visa gamta pasidengia jaukia baltuma – apsnigti medžiai ilgam pasilieka keliautojų atmintyje ir dovanoja nepamirštamų įspūdžių. Tiesa, kaip ir minėjome, tokia kelionė rekomenduojama iššūkių nebijantiems plaukikams, kurie negailės savo jėgų. Jei galvojate apie jaukų plaukimą su šeima, kur kas racionalesnis pasirinkimas – vėlyvo pavasario, vasaros ar ankstyvo rudens plaukimai, kurių metu galėsite mėgautis skaidriu upės vandeniu, žaliu kraštovaizdžiu ir natūraliais gamtos stebuklais.

Dar vienas baidarių privalumas yra tai, kad jos tinka bet kokio amžiaus keliautojams. Kitaip sakant, jei organizuojate plaukimą visai šeimai, galite drąsiai kviesti tiek mažus vaikus, tiek vyresnio amžiaus artimuosius. Tiesa, jei plaukikai nemėgsta įtempto fizinio krūvio, reikia iš anksto pasidomėti upių maršrutais – rinkitės tiesesnius ir sraunesnius vandens kelius, kurie nereikalaus daugybės pastangų, tačiau džiugins jaukiu kraštovaizdžiu. Jei organizuojate plaukimą energingai kompanijai, drąsiai rinkitės ekstremalesnius kelius, kurių metu teks įveikti užtvankas, slenksčius, akmenis ar kaskadas. Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas ir iš naujo pažinti kelionės draugus.

Jei nusprendėte nuomotis baidares, nepamirškite išankstinės rezervacijos darbų. Kaip ir minėjome, baidarių nuoma yra sparčiai populiarėjanti pramoga, todėl vasaros metu rasti laisvas baidares yra sudėtinga. Kad išvengtumėte nesklandumų, siūlome baidares rezervuoti likus bent mėnesiui iki numatytos kelionės dienos. Be to, verta iš anksto pasidomėti stovyklavietėmis ar nakvynės namukais. Jei plaukiate vasaros metu, siūlome planuoti nakvynę gamtoje – išvyka su palapinėmis jūsų kelionei suteiks daugiau žavesio ir išskirtinumo.