Būsto kreditai – nuo ko pradėti norint pirkti butą

Busto kredito skaiciuokle bankuoseKas nenori turėti savo asmeninių namų? O kaip ieškoti būsto paskolos, kur rasti geriausius būsto kredito pasiūlymus, kokie bankai duoda kreditus būstui pirkti?

Pirmiausia, ko reikia norint gauti būsto kreditą — tai vienoje darbovietėje išdirbti bent metus. Pageidautina ir ilgiau. Žinoma, privalomas ir pastovus bei oficialus atlyginimas, išmokamas kiekvieną mėnesį į banko sąskaitą.

Koki būsto kreditą galiu gauti?

Grubiai didžiausią būsto kredito sumą gausite savo mėnesinį atlyginimą padauginę iš skaičiaus 9. Apytiksliai tokio dydžio kreditą būstui pirkti galite planuoti išmokant 40 metų laikotarpiui. Žinoma, tai yra tik labai apytikslė suma. Tačiau, bent jau kažkas, į ką galite atsispirti, ieškodami nuo ko pradėti ieškoti paskolos būstui.

Ir žinoma, jums praves būsto paskolos skaičiuoklė, kurią rasite bet kuriame banke.

Norėdami gauti palankiausią būsto kreditą nesidrovėkite derėtis. Aplankykite visus bankus, kurie dalija būsto kreditus, gaukite jų pasiūlymus ir kitame banke bandykite gauti dar geresnį kredito pasiūlymą. Kiekvienas nuderėtas būsto paskolos procentas, po kelių dešimtmečių virs sutaupytais tūkstančiais eurų.