Butų nuoma Vilniuje

Jei prieš gerus dvidešimt ar trisdešimt metų būtumėte ieškoję, kur išsinuomoti butą, rasti tokių pasiūlymų būtų buvę labai sunku. Tačiau šiandien skelbimų susijusių su butų nuoma Vilniuje yra pilna ne tik spauda, tačiau taip pat ir įvairūs internetiniai skelbimų puslapiai.

Butų nuomos verslas

Šiandien kai kuriems žmonėms butų nuoma yra tapusi vienu iš pragyvenimo šaltinių. Kai kurie gyvena vien iš to, jog nuomoja butą, kiti nuomodami butą „prisiduria“ prie savo algos. Bet kuriuo atveju į butų nuomą šiandien turėtume žvelgti kaip į naujai susiformavusią verslo kryptį.

Taigi, kaip jau minėta, nuomojamų butų pasiūla šiandien yra smarkiai išaugusi. Tokia situacija leidžia vykti konkurencijai, o tai, be abejo, yra labai palanku tiems žmonėms, kurie ieško nuomojamo buto.

Buto nuoma mažesne kaina

Kas lemia butų nuomos kainų mažėjimą? Be konkurencijos, kainų kritimą lemia ir kiti faktoriai. Šiandien kainas lemia ir susidariusi ekonominė situacija Lietuvoje. Galime pastebėti, nuo nuo 2016 metų vidurio kainos ėmė sparčiai kisti. Jei prieš 4 metus už 100 litų buvo galima rasti padorų būstą nuomai, tai dabar vargu ar rasite išsinuomoti butą Vilniuje už 100 eurų.

Kainų kritimą bei kilimą taip pat lemia ir metų laikas – paprastai butų nuomos kainos pakyla rugpjūčio mėnesį (kuomet dauguma studentų atvyksta į didesnius Lietuvos miestus studijuoti universitete), o butų nuomos kainų kritimą žemyn galėtume pastebėti pavasario pradžioje.