CV šablonai – jau nebėra jokia naujovė, o greičiau – tikrų tikriausia būtinybė tuo atveju, jei norite turėti naują darbą. Tačiau net ir tuo atveju, jei dar nesidomėjote jų pasiūla, vos tik pradėję tai daryti, netruksite pastebėti, jog jų  yra labai daug. Taigi, jei dar niekada nepirkote CV šablonų, kuriuos ruošia profesionalai ir kurie gali priartinti sėkmę, pravartu žinoti keletą esminių dalykų, kaip juos pasirinkti. Taigi, apie viską jau netrukus cvguru.lt.

Pagal tipą

Daugelis žmonių galvoja, kad gyvenimo aprašymai visada yra vienodi, tačiau tai – netiesa. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad iš tiesų gyvenimo aprašymai yra įvairių tipų, tad ir jiems ruošti skirti šablonai taip pat skiriasi. Būtent tai ir yra vienas iš tų dalykų, į kurį privalu atsižvelgti renkantis šablono tipą. Skirtingi CV šablonai – skirtingų tipų gyvenimo aprašymams paruošti. Taigi, pirmiausia įvardinkite, kokio tipo gyvenimo aprašymas jus yra reikalingas ir tik po to rinkitės CV ruošimui skirtą šabloną.

Pagal dizainą

Dar vienas kriterijus, pagal kurį taip pat galite rinktis CV šabloną, yra dizainas. ne paslaptis, kad CV šablonai yra įvairaus dizaino, kai kurie iš jų – ypač kūrybiški, todėl yra puikus pasirinkimas tiems, kurie savo gyvenimo aprašymu siekia išsiskirti iš daugybės kandidatų. Ar jūs taip pat turite tokį tikslą? Tokiu atveju jums  yra reikalingas ypač kūrybiško dizaino CV šablonas.

Ar CV šabloną bus lengva pritaikyti?

Rinkdamiesi CV šabloną, nepamirškite įvertinti ir dar vieno dalyko. Ar jį bus lengva pritaikyti jūsų atveju? Galbūt norėsite patalpinti ir daugiau informacijos, apie kurią šablone net neužsimenama? Patarimas – rinkitės tokį CV šabloną, kurį pritaikyti jūsų atveju būtų lengviausia.

Pirmasis įspūdis

CV šablono pasirinkimas gali priklausyti ir nuo pirmojo įspūdžio. Vos tik pamatę CV šablonų pasiūlą, nuoširdžiai atsakykite sau į klausimą: kuris iš jų  labiausiai patraukė jūsų žvilgsnį? Galbūt būtent jis ir yra vertas jūsų pasirinkimo?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad CV šablonas, nors ir turi patrauklią kainą,  tuo pat metu yra investicija, todėl elkitės taip, kad ja netektų nusivilti – CV šabloną rinkitės pagal išvardintus kriterijus.