Kiekviena dailiosios lyties atstovė žino pagal aprangą sprendžiama ir apie įmonę, kuriai atstovauja. Todėl, pirkdamos drabužiai internetu iš vitrinose akį traukiančių naujų kolekcijų, negalite pamesti galvos.

Nemari klasika

Juodos ir baltos derinys dvelkia geru skoniu ir puošia kiekvieną moterį jau vien todėl, kad tinka visų spalvinių tipų, vasaros, rudens, žiemos ir pavasario dailiosios lyties atstovėms. Jeigu iki šiol nedrąsiai pasvajodavote apie nepraktišką, bet nepaprastai patrauklų baltą lietpaltį, būtinai jį įsigykite, tokie labai madingi. O priedus prisidėti labai paprasta. Dvispalvė rankinė, baltos pirštinės, šalikėlis ir juodi akiniai, tai sėkmės lydimos moters palydovai.

Svarbiausia kokybė

Tikriausiai girdėjote, kad renkantis darbo aprangą, ypač aksesuarus, neverta taupyti, nes klasikinius geros kokybės galėsite nešioti ne vieną sezoną. Geriausias pasirinkimas kiek drąsesnės spalvos nei paltas odinės pirštinės, uždari bateliai nelabai aukšta pakulne ir lagaminėlio formos rankinė, į kurią tilps visi reikalingi dokumentai. Palto modelis turėtų būti kuo kuklesnis, o audinys kuo geresnis, nes pagrindinė dalykinio stiliaus taisyklė skelbia: geriau mažiau nei per daug.

Pilkos ir juodos duetas

Pilka spalva bene mėgstamiausia dėl teikiamo profesionalumo ir ramybės pojūčio, kuriuo spinduliuoja tokiais drabužiais vilkintis žmogus. Minimalistinis pieštuko silueto sijonai ir juodas golfas aukštu kaklu puikis derinys, jei tik žinosite, kad golfas turi būti plonytis, gero, nesiveliančio audinio ir be slidininkų megztiniams įprastų pynių, nebent būtų puoštas stilingomis šilko aplikacijomis. Prie tokio ansamblio galite mūvėti juodas storesnis pėdkelnes, jos ypač gražiai atrodo su kokybiškais aukštakulniais.

Mados pojūtis būtinas

Manote, darbas vieta kur galima nepaisyti mados? Smarkiai klystate. Pasak psichologų, apranga tarsi vizitinė kortelė, atspindinti mūsų estetikos pojūtį, išsilaisvinimą, vidinę kultūrą ir žinoma mados pojūtį. Todėl savimi pasitikinti ir išvaizdžiai neabejinga moteris darbe turi atrodyti elegantiškai, profesionaliai, patikimai ir skoningai. Tad prieš šturmuodama parduotuves pasidomėkite, kokie mados vėjai pūs ateinantį sezoną. Jei juos gaudyti nedrąsu, puikis sprendimas įsigyti klasikinį vilnos paltuką ir monotoniškam modeliui gyvasties suteikiantį stilingą šilkinį šalikėlį.