dezesLietuvoje internetu prekiaujama daug kuo. Augančios kainos skatina netgi paprastus fizinius asmenis imtis savarankiškos veiklos ir kas įdomiausia – jiems kuo puikiausia sekasi. Pradėti prekiauti internetu legaliai dabar yra gana paprasta, nes veiklos įteisinimas trunka viso labo kelias minutes. Veiklą įregistruoti galima mokesčių inspekcijos puslapyje. Tiesiog registruojama individuali veikla ir tiek. Fiziniai asmenys taipogi gali pasigirti, kad individualioje veikloje jiems tenka mokėti tik minimalų 5 procentų gyventojų pajamų mokestį. Tad, jeigu ir jūs susidomėjote el. prekybos veikla, tuomet reikėtų detaliau pasidomėti tiek teisiniais, tiek ir visais kitais klausimais. Aišku, pradžioje reikės lėšų, bet ne tiek daug, kiek reikėtų registruojant įmonę.

Pasak Vokucentras.lt, pradedantiems prekeiviams pirmiausia reikėtų susirasti ne tik patikimus prekių teikėjus. Jiems reikia susirasti ir pakavimo medžiagų teikėjus, kurie visada laiku galėtų pristatyti kokybiškas ir tvirtas akavimo medžiagas. Jokiu būdu nereikėtų rinktis itin trapių pakuočių, nes jos gali sukelti rūpesčių gabenimo metu. Jeigu ketinate užsiimti el. prekyba, tuomet internete iš anksto turėtumėte susirasti el. parduotuvę, iš kurios galėtumėte užsisakyti patvarias pakavimo medžiagas.

Kalbant apie veiklos ypatumus, būtina žinoti, kad individualios veiklos pažyma sutiekia teisę prekiauti legaliai ir užsienyje. Aiškiau kalbant, turint individualios veiklos pažymą, jūs galėsite savo prekes parduoti ir užsienio piliečiams. Žinoma, mokesčiai dėl to nelabai skirsis. Didės tik pristatymo mokestis, tačiau jums tai neturėtų kelti nerimo, jeigu tą pristatymo mokestį mokės pirkėjas.

Kaip bebūtų, verta žinoti, kad individualioje veikloje jūs galėsite išlaidas kaupti. Aiškiau kalbant, menkiausi patirti nuostoliai galės būti priskiriami prie pelno. Tai aktualu turėtų būti tiems, kuriems nesinori mokėti mokesčių, jeigu pelno beveik nebus. Dėl šios priežasties reikėtų daugiau laiko skirti domėjimusi apskaita. Jos vedimas turėtų būti itin atidus. Tačiau pabrėžtina, kad mokesčių inspektoriai itin atlaidžiai žiūri ir menkas klaidas – jie netgi duoda nemažai patarimų, kurie padeda išvengti klaidų. Tad, jeigu ketinate kažkuo prekiauti internetu, būtinai pasidomėkite kaip viską daryti teisiškai ir tvarkingai, jog paskui nekiltų jokių nesusipratimų.

El. parduotuvę atsidaryti dabar galite su individualia veikla
Balsuoti