Gyvenant šiame išmaniųjų technologijų amžiuje tenka pastebėti, kad ne tik įvairios pramogos persikelia į virtualią erdvę, bet ir verslas. Viena iš geriausias perspektyvas virtualioje erdvėje  turinti verslo kryptis yra elektroninės parduotuvės.

Eparduotuvių kūrimasElektroninės parduotuvės kaip žinia turi daugybę privalumų. Elektroninė parduotuvė taip pat leidžia patogiai sudaryti labiausiai perkamų prekių sąrašą, o ilguoju periodu galima stebėti rinkos pokyčius. Remiantis gautais duomenimis galima atlikti  rinkos analizę ir tokiu būdu užtikrinti sėkmingą elektroninės prekybos verslo ateitį.

Elektroninės parduotuvės yra naudingos ne tik verslui bet ir pirkėjams, kadangi prekių prienamumas yra gerokai patogesnis nei tradicinėse parduotuvėse. Tai reiškia, kad prekes galima apžiūrėti arba užsisakyti bet kuriuo paros metu visas 24 valandas ir  7 dienas per savaitę ištisus metus.O taip pat leidžia sumažinti išlaidas  transportui, kadangi užsisakyti ar apžiūrėti prekes galima tiesiog bet kurioje vietoje, kur yra galima interneto priega. Todėl yra galimas pirkėjų skaičiaus padidėjimas.

Tačiau reikia paminėti, kad  elektroninės parduotuvės turi  tam tikrų trūkumų, kurie yra tampriai susiję  su apsipirkimu. Pirmiausiai perkant internetu kokį nors drabužį, papuošalą ar kitą mados aksesuarą nepavyks jo pasimatuoti. Taip pat tenka pastebėti, kad perkant prekes mažais kiekiais, kartais pristatymo mokestis yra didesnis nei pati prekė. O gavus prekę ir įtarus, kad ji yra nekokybiška arba netinkama naudoti yra daug sudėtingiau ją gražinti , nei tarkim tradicinėje parduotuvėje. Dar sudėtingesnė tampa prekės grąžinimo  procedūra, kai prekės yra užsakomos iš užsienio.

Nepaisant to, kad elektroninės parduotuvės turi tam tikrų minusų, vis tik yra verta rinktis tokią paslaugą kaip internetinių parduotuvių kūrimas, kadangi tai leis išlikti konkurencingam pardavimų versle. Norint, kad pardavimų verslas virtualioje erdvėje klestėtų ir atsirastų tinkamos sąlygos tolimesnei plėtra, yra būtina pasirūpinti marketingu. Iš pradžių gali tai atrodyti sudėtinga, tačiau vertėtų tam skirti kuo didesnį dėmesį, kreiptis į marketingo specialistus, nes suteiks didesnes galimybes pritraukti kuo daugiau klientų ar investuotojų , o tai ilguoju periodu leis užtikrinti tolimesnę verslo sėkmę.