estetinis plombavimasEstetinis plombavimas prasideda nuo… Ne nuo paties plombavimo. Pirmiausia susisiekiama su odontologu, sutariama, kada atvykti. Tuomet dantys apžiūrimi specialisto ir pateikiami galimi variantai.

Jei daugiau kaip pusės danties trūksta, estetinis plombavimas veikiausiai nebus siūlomas – tada tektų protezuoti. Tačiau esama nemažai atvejų, kai minėtos procedūros tikrai pakanka. Tik vertėtų pabrėžti, jog geriau nedelsti. Jei kelerius metus vis kalbama, kad kas nors negerai, bet delsiama paskambinti gydytojui, ilgainiui problemos tik didėja, prireikia daugiau procedūrų, o kartu ir kaina kyla…

Pabrėžtina ir kas kita: jei po estetinio plombavimo dantimis nesirūpinama, jei jie apleidžiami, tai sunku tikėtis, kad šypsena spindės ilgai ilgai… Trys dėmenys, kad dantys ilgai būtų gražūs ir sveiki: kasdienė higiena; profilaktinė apžiūra; profesionali burnos higiena.

Kokie defektai ištaisomi?

O kokie defektai ištaisomi pasirinkus estetinį plombavimą? Pakeičiama dantų spalva ir forma. Sumažinami tarpdančiai. Panaikinami prie plombų atsiradę plyšiai. Atstatomi nutrupėjimai. Ir t. t.

Sutvarkoma išties daug dalykų. Įvairūs dantų išvaizdos pakitimai trukdo šypsotis, visavertiškai bendrauti. Po procedūros šypsotis tiesiog norisi.

Tad jei nerimaujate, kad dantis aptrupėjęs, jei netenkina spalva ar jaučiate kompleksą dėl didelių tarpdančių, atsakymą jau žinote. Ir nėra ko delsti – kuo greičiau susisieksite su odontologu, tuo greičiau džiaugsitės puikiu rezultatu.

Tai kruopštus darbas, specialistų atliekamas itin atsakingai. Visos pastangos dedamos pacientų gerovei, sveikatai ir šypsenos estetikai užtikrinti. Kadangi kiekvienas atvejis individualus, viskas prasideda nuo apžiūros. Tai nėra sprintas ar konvejerinis darbas. Tai veikiau juvelyrika, reikalaujanti įgudusių rankų ir šviesaus proto.

Prieš ir po

Pacientams svarbu, koks bus rezultatas. Internete esančiose nuotraukose „prieš ir po“ matyti akivaizdus skirtumas. Netvarkinga, nedaili šypsena virsta tiesiog nuostabia. Svarbu paminėti, jog išlaikomas ir natūralumas. T. y. viskas labai tvarkinga, bet kartu ir „sava“, nėra kažkokio dirbtinumo.

Kur kreiptis dėl estetinio plombavimo? Kur pasikonsultuoti, jei situacija visiškai neaiški? Sostinėje veikiančios odontologijos klinikos „Odontėja“ interneto svetainėje rasite aktualios informacijos ir, žinoma, galėsite susisiekti nurodytais kontaktais. Žr. čia: https://odonteja.lt/estetinis-plombavimas/.