virtuves baldai

Kuo skiriasi virtuvės baldų komplektai nuo paprastų baldų? Skirtumas yra tik vienas ir esminis. Virtuves komplektai pagal uzsakyma yra pagaminami individualiai ir sumontuojami. Tuo tarpu paprasti virtuvės baldų komplektai yra gana standartizuoti. Čia spintelės yra tam tikro dydžio ir viskas. Jei netelpa – pirkėjo problema, nes jis pats turi pasirūpinti baldų surinkimu ir pakabimu. Kai virtuvė yra didelė, galima rizikuoti su komplektais. Deja, mažose patalpose reikės taupyti kiekvieną centimetrą, o to be profesionalų pagalbos neatliksite.

Virtuvės baldų komplektai parduodami ir internetu. Praktiškai čia vienintelis būdas tokio pobūdžio baldais prekiauti. Virtuviniai komplektai internetetu parduodami gana greitai, tik jų atvežimas gali užtrukti. Kodėl? Virtuves komplektai is lenkijos atvyksta nelabai greitai, tad savo baldų teks laukti mažiausiai 3 savaites.

Kai vyksta virtuves komplektai išpardavimas, galima įsigyti juos už labai patraukią kainą. Išpardavimų bėda ta, kad dažniausiai nėra galimybės pasirinkti tam tikrų detalių arba spalvų. Išpardavimo metu išparduodami likučiai, tad ir pasirinkimas dažnai būna ribotas. Tokia štai ta virtuves baldai akcija – vienos spalvos, vieno modelio, negreitai atvyksta iš kaimyninės šalies… O jei pirkti Lietuvoje? Virtuviniai komplektai kaune parduodami ne vienoje baldų parduotuvėje – reikia tik išsirinkti… Paprastai užgaištama nemažai laiko, o sutaupoma labai nedaug.

Jei reikia pigiai, galima pasiieškoti per skelbimus. Virtuves komplektai naudoti pora metų, kainuoja kur kas pigiau, nei kokia lenkiškų baldų akcija.

Virtuviniai komplektai kampiniai yra retesni, tačiau įmanoma rasti. Paprastai kampuose jau sumontuoti visi reikalingi bėgeliai ir furnitūra, todėl reikt gana atidžiai planuoti.

Dėmesio, virtuvės baldų komplektai dažniausiai neturi vieno svarbaus dalyko. Tai stalviršis. Be jo spintelės lieka tik spintelėmis, o ne virtuvės baldais. Stalviršius galima užsisakyti atskirai čia pat Lietuvoje. Tik reikia gerai išsimatuoti, nes juos nupjauna tokio ilgio, kokio reikia. Lieka tik uždėti ir pritvirtinti prie sienos kartu su spintelėmis. Jei virtuvės baldai yra kampiniai, galima išpjauti ir stalviršį sujungti. Yra specialūs jungimo būdai, nors profesionalai sujungia be jokių papildomų priedų. Apačioje tik reikės juos stipriai suveržti, kad gavę drėgmės stalviršiai neišsivaikščiotų.

Ar toks „vargas“ jums priimtinas? Greičiausiai ne, todėl ieškokite normalių baldų pagal užsakymą, o ne gatavų komplektų.