Greitas kreditas

Greitas kreditas – puiki galimybė žmonėms, skubiai ieškantiems pinigų.

greitas pigus kreditasPasaulio krizė privertė žmonės visai kitu žvilgsniu pažvelgti į gyvenimą. Daugelis pradėjo taupyti, nes kitaip, tiesiog, nėra įmanoma išgyventi. Nepaisant to, pagrindiniai mūsų įvairių produktų tiekėjai – užsieniečiai, monopolininkai, todėl kainas jie laviruoti gali, kaip tik užsigeis. Būtent dėl tokių priežasčių žmonės, gaudami mažesnes algas ar tiesiog minimumus, „sunkiai sutelpa“ į pragyvenimo „rėmus“, todėl ieškosi įvairiausių metodų, kurie leistų prisidėti papildomai pinigėlių į bendrą balansą. Vieni stengiasi ieškoti papildomo, naktinio darbo, kiti, tiesiog, pasiima greituosius kreditus, paskolas – būtent apie šiuos ir norėčiau šiek tiek pašnekėti, supažindinti su jų tvarka, papasakoti šių minusus bei teigiamas sąvybes.

Taigi, kaip galėjote suprasti, greitas kreditas – puiki išeitis žmonėms, kuriems itin skubiai reikia papildomų pinigų. Žinoma, visuomet visus finansinius veiksmus reikia atlikti vadovaujantis protu ir logika, atsakant į klausimus: ar sugebėsite grąžinti paskolą, ar sugebėsite padengti palūkanas ir panašiai. Aš žmones, kurie ima greituosius kreditus, galėčiau suskirstyti į dvi grupes: tie, kam jų labai, labai reikia, nes tiesiog neįmanoma kitaip išsiversti ir tie, kurie vadovaujantis asmeniniais verslo sugebėjimais, arba, kaip sakant, turi verslininko gyslelę, sugeba greituosius kreditus paversti investicija į savo smulkaus kapitalo verslą. Be jokių abejonių, antroji žmonių grupė renkasi geresnį variantą, tačiau, juk ne visi sugebės verslą sukurti ir ne visiems bus tokia motyvacija jį plėtoti. Ką gi tuomet siūlyčiau pirmąjai grupei žmonių? Tikrai suprantu, jog su maža alga – labai sunku pragyventi, tačiau pasistenkite dar labiau „suspausti“ save į „rėmus“ ir papildomą lituką pasidėti į šalį. Turint didesnį kapitalą, atsiras daugybė idėjų, kurias bus galima išpildyti pinigų pagalba.

Grįžtant prie pagrindinės mūsų straipsnio temos – greitas kreditas, taigi, kokie yra šio pliusai ir kokie minusai? Na, vertėtų pradėti nuo pagrindinio, visiems puikiai žinomo pliuso – greiti pinigai. Dar viena labai šauni greitojo kredito sąvybė – ši paskola yra suteikiama praktiškai visiems. Įvairiausių akcijų dėka, pirmąją paskolą galite pasiimti visiškai nemokamai – tai Jums leis priprasti prie atsakomybės, kadangi paskolą vienaip ar kitaip reikės grąžinti. Džiugu, kad neigiamų sąvybių yra kurkas mažiau: nors pirmoji paskola ir yra nemokama, tačiau sekančios vadovaujasi nemažomis palūkanomis. Taip pat, grąžinimo terminas nėra pats didžiausias – mėnuo. Žinoma, už papildomą sumą, būtų galima, grąžinimo terminą pratęsti dar mėnesiui. Na, vertėtų paminėti ir skolinamą sumą – ši svyruoja iki 5000lt, tačiau dažniausiai pasitaiko intervale nuo 100lt iki 1800lt.

Iš tiesų, paskola – rimtas žingsnis gyvenime, tačiau turite suprasti, jog imti ją vien tam, jog išgyventumėte papildomą dieną – nėra gerai, reikia stengtis ją išnaudoti taip, jog po mėnesio, metų, penkių metų jaustumėte finansinę nepriklausomybę.

Greitas kreditas
4.3 (86.67%) 3 votes