Ilgalaikė automobilio nuoma

Vis dažniau žmonės renkasi ilgalaikę nuomą. Jie nebijo prisirišti ir susisaistyti finansiškai. Bankai teikia vis daugiau paskolų fiziniams asmenims, greitos paskolos automobiliui palengvina mūsų apsipirkinėjimo rutiną. Beveik viskas parduodama arba išnuomojama. Nors apie nuomą galvojame kaip apie terminuotą sutartį, šiuo metu komerciniai bankai, automobilių salonai bei auto nuomos įmonės, siūlo ilgalaikius įsipareigojimus.

Parasčiau tariant ilgalaikė nuoma, tai finansinė parama arba lizingas naujam automobiliui. Todėl jau šiandien galite užsukti į artimiausią naujų automobilių saloną ir pasirašyti tokią sutarti.

Ilgalaikė automobilio nuoma – kaip ji veikia?

Ilgalaike automobilio nuoma paskolosVisai nesunku perprasti kaip veikia ir kam skirtos šios ilgalaikės nuomos paslaugos. Kaip įprasta šią sutartį pasirašo dvi šalys, tai nuomotojas ir nuomininkas. Nuomotoju gali būti vienas iš trijų (anksčiau minėtų šalių), tai komercinio banko atstovas, automobilių salono darbuotojas arba privati lizingo įmonė. Nesunku nuspėti kas yra antroji šalis, arba automobilio nuomininkas.

Taigi ilgalaikė automobilio nuoma, tai visi nesudėtingas procesas. Jums tereikia pasirašyti sutartį ir nustatyti nuomos sąlygas. Svarbu atkreipti dėmesį į automobilio būklę, amžių ir kuriam laikui sudaroma nuomos sutartis. Pagal kiekvieno nuomotojo galimybes, bus nustatytas pradinis ir mėnesinis indėlis. Kai kurios lizingo paslaugas teikiančios įmonės, suteikia galimybę nesumokėti automobilio likutinės vertės.

Taigi finansinė parama dar niekada nebuvo tokia paprasta. Vis daugiau vairuotojų tiki, kad ilgalaikė automobilio nuoma, tai puikiausia ir patogiausia, naujos transporto priemonės pirkimo alternatyva. Jei ieškote saugumo, taupumo ir nemėgstate rizikos, kodėl neišbandžius naujo automobilio ir pamiršus tas keliones ir klajones po naudoto transporto turgų.

Tai nėra laikina investicija, bet ilgalaikis investavimas. Kas mėnesį, su kiekviena įmoką, jūs artėjate prie automobilio savininko statuso. Ar tai nėra svajonių išsipildymas? Nesvajokite apie pačius prabangiausias ir brangiausias mašinas, kurias vairuoja „Aukščiausios pavaros“ vedėjų trio, o patys sėskite už tų automobilių vairo.

Ilgalaikė automobilio nuoma – ar verta nuomotis automobilį

Ilgalaikė automobilių nuoma suteikia jums galimybę nelaikinai pavairuoti naujausią transporto priemonę. Pamirškite techniškai pavargusius automobilius ir viešąjį transportą. Atėjo laikas keisti ratus. O juos pakeisti padės auto nuomos profesionalai. Galbūt skamba gana paradoksaliai “ilgalaikė nuoma”, tačiau tai tik žodžių žaismas.

Pasirašę terminuotą sutartį ir suėjus galutiniam, paskutinio mokėjimo terminui, nuo nuomininko statuso pereinate prie savininko. O kas svarbiau šiais laikais nei turėti ir būti. Žinoma, automobilis nėra tik prabangos prekė, jo mums reikia kaip oro ir vandens. Vieniems automobiliai uždirba pinigus, tačiau netapkime mašinų vergais.

Įsigydami naują paskolos automobiliui lizingą, gausite ne tik jį, bet ir papildomas draudimo, techninės priežiūros bei apsaugos paslaugas. Kaip ir kelionės, čia viskas įskaičiuota. Kam vargintis ir patiems ieškoti draudimo, techninės apžiūros bei signalizacijos. Leiskite kitiems pasirūpinti jūsų kelionės saugumu.

Vietoj svajonių ir nuolatinio pinigų taupymo, išbandykite ilgalaikę nuomą. Automatizuotoje visuomenėje paskolos, kreditai ir lizingas padeda keliauti greičiau ir patogiau. Nors dažnai nežinome savo kelionės tikslo ir pabaigos, kodėl neišbandžius visiškai naujų transporto priemonių?

Keliaukite, atraskite ir pažinkite pasaulį. Ilgalaikė automobilių nuoma nėra tik gražus mitas. Šias paslaugas jau seniai teikia užsienio įmonės, lietuvių vairuotojai tik pradeda pasitikėti lizingo įmonėmis. Kodėl verta pasitikėti? Šios visapusės paslaugos, tai puiki investicijas. Jus ne tik vairuojate naują automobilį, bet esate apdrausti nuo auto nelaimių bei apsaugoti nuo vagysčių. Viskas įskaičiuota nuomojantis automobilį ilgesniam laikui.