Ką būtina žinoti norintiems patalpinti straipsnius?

Straipsnių talpinimas – populiari paslauga, kurią gali suteikti straipsnių katalogas. Nors rasti straipsnių katalogą yra labai paprasta (tam tereikia interneto, kompiuterio ir kelių sekundžių laiko), reikia pastebėti, jog pats straipsnių talpinimas reikalauja šiek tiek daugiau laiko. kitais žodžiais tariant, norint, kad straipsnių katalogas publikuotų jūsų pasirinktus straipsnius (tai gali būti įprasti arba SEO straipsniai), reikia žinoti keletą dalykų. Kokie jie? Būtent apie juos ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Straipsnių katalogasBene pats svarbiausias dalykas, kurį turi žinoti asmenys, norintys patalpinti straipsnius į vieną ar kitą straipsnių katalogą yra tas, jog, norint, kad straipsniai talpinami, jie turi atitikti tam tikras taisykles. Priešingu atveju, jei straipsniai neatitiks keliamų reikalavimų, jie nebus talpinami. Tai, jog straipsnis turi atitikti keliamus reikalavimus, yra labai svarbus aspektas, tad apie jį yra būtina pakalbėti šiek tiek plačiau.

Visų pirma riekia pabrėžti, jog kiekviena straipsnių katalogas kelia skirtingus reikalavimus straipsniams. Atsižvelgiant į tai, reikia pasakyti, jog keliami reikalavimai gali turėti įtakos straipsnių rašymui, todėl norite, kad jūsų rašomi straipsniai  atitiktų reikalavimus, straipsnių katalogas, į kurį bus talpinami straipsniai, turi būti išsirenkamas iš anksto, o pagal šio straipsnių katalogo keliamus reikalavimus turi būti rašomi straipsniai. Kokie yra reikalavimai, kuriuos straipsnių katalogai kelia rašomiesiems straipsniams? Pagrindinis reikalavimas yra tas, jog parašytas straipsnis turi būti unikalus. Dar viena vienas reikalavimas – žodžių skaičius. Kiekviena straipsnių katalogas, nurodo, kokio ilgio turi būti talpinami straipsniai. Reikia pabrėžti, jog būtent šis reikalavimas dažniausiai yra skirtingas (kiekvienas straipsnių katalogas dažniausiai nurodo skirtingą žodžių skaičių).

Kalbant apie reikalavimus, kuriuos straipsnių katalogai kelia talpinamiems straipsniams, reikia pabrėžti ir dar vieną, ne ką mažiau svarbų reikalavimą – paprastai straipsnių katalogai netalpina straipsnių, kuriuose yra pateikiamos pornografijos, narkotikų temos, žeminami skirtingų rasių, tautybių žmonės ir pan.

Taigi, jei nusprendėte, jog įprasti ar SEO straipsniai gali padėti jūsų verslui, pasirūpinkite, jog jie atitiktų reikalavimus, kuriuos kelia straipsnių katalogai. Tik tokiu atveju jūsų straipsniai bus talpinami ir atneš laukiamų rezultatų.