Gerą sveikatą didele dalimi lemia šarmų ir rūgščių balansas organizme. Organizmo rūgštėjimas lemia jam trūkstant šarminių medžiagų, todėl atsiranda kenksmingos sankaupos.Šarmų ir rūgščių pusiausvyrą galima atstatyti keliais būdais. Vienas jų – valgyti kuo daugiau šarminančių maisto produktų- vaisių ir daržovių. Kitas būdas- sumažinti šarminti organizmą, t.y. vartoti jonizuotą šarminį vandenį, kuris turi gebėjimą atstatyti organizme šarminių medžiagų balansą. Kaip jonizuojamas vanduo, aiškinamasi šiame straipsnyje.

Vandens jonizavimas >>

Jonizatoriai

Vandens jonizavimasKaip jonizuojamas vanduo? Jonizatoriais! Tai prietaisas, kuriame elektros srovės paveiktos vandens molekulės perkeičiamos. Elektrolizės paveiktas vanduo įgauna unikalias savybes, kurios labai teigiamai veikia žmogaus organizmo funkcijas.

Jonizatoriuje yra du indai, kuriuos skiria iš specialių medžiagų pagaminta  membrana. Elektrolizės procese vanduo pasiskirsto šiuose induose į  silpną neigiamą elektros krūvį  ir į silpną teigiamą elektros krūvį turintį vandenį. Pirmuoju atveju vandens  pH yra nuo  8–12, todėl jis  tampa šarminiu. Likusios dalies vandens  pH tampa nuo 2 iki 6 ir jis vadinamas rūgštiniu.

Jonizavimo procesas

Elektrolizės metu mineralinės druskos, esančios vandenyje atsiskiria į teigiamą ir neigiamą krūvį turinčius jonus.  Pirmuosius  traukia katodas, antruosius – anodas, todėl vanduo atsiskiria tapdamas jonizuotu rūgštiniu arba jonizuotu šarminiu vandeniu. Jų tiek savybės, tiek panaudojimas skiriasi.

Kaip naudotis jonizatoriumi?

Naudotis jonizatoriumi paprasta – į prietaisą įpilamas vanduo ir vykstant vandens elektrolizės procesui susidaro jonizuotas šarminis ir jonizuotas rūgštinis vanduo. Yra jonizatorių, kurie papildomai pagamina ir sidabringą vandenį. Toks vanduo turi daugelį sidabrui būdingų savybių, todėl efektyviai kovoja su bakterijomis, turi antivirusinį poveikį.

Į jonizatoriaus indus galima pilti paprastą vandenį iš krano. Įpyus vandenį į abu indus, uždedamas gaubtas ir jonizatorius pajungiamas į elektros tinklą.  Jei prietaisas naudojamas kiekvieną dieną, pakanka jį įjungti kelioms minutėms, jei rečiau – reikia laikyti įjungtą ilgiau. Jonizuoto vandens savybės laikosi vieną parą, todėl patartina jį per šį laiką sunaudoti.

Taigi, perskaičius šį straipsnį, tikriausia nebekils klausimas- kaip jonizuojamas vanduo?  Jonizatoriumi pasigaminti jonizuotą vandenį yra nesudėtinga. Tereikia įsigyti šį unikalų prietaisą, įpilti vandens ir leisti jonizatoriui atlikti šį darbą.

Kaip jonizuojamas vanduo?
Balsuoti