Laimos Vaikulės dieta

Garsi atlikėja Laima Vaikulė pasidalino savo gražios figūros paslaptimis ir visoms savo gerbėjoms bei norinčioms sulieknėti siūlo veiksmingą būdą, kaip atsikratyti keletos nereikalingų kilogramų.

Vaikulės dieta siūlo per devynias jos laikymosi dienas numesti svorį net iki 9 kg, o tai reiškia, kad per vieną dieną netenkama nuo 600 g iki vieno kilogramo. Ši dieta buvo išbandyta daugybės su antsvoriu kovojusių moterų, kurios liko patenkintos pasiektais rezultatais. Vaikulės dieta labiausiai tinka toms, kurios mėgsta ryžius, vištieną ir obuolius

Vaikulės dieta pagrinde susideda tik iš vieno produkto, o taip pat būtina žinoti, kad po dietos numesti kilogramai greitai sugrįš, jeigu nepasiryšite kardinaliai pakeisti savo valgymo ypatumų. Laikantis Vaikulės dietos nejaučiamas alkis, tačiau jos metu organizmas negauna reikiamų vitaminų ir mikroelementų. Nenustebkite, jeigu laikantis dietos Jums užkietės viduriai – tai ryžių vartojimo pasėkmė.

Nuo pirmos iki trečios Vaikulės dietos dienos valgiaraštyje turėtų būti tik ryžiai, kuriuos galima paskaninti sojos padažu, įvairiais prieskoniais, tačiau pamiršti aliejų ir druską. Taip pat šiomis dienomis galima išgerti kavos, tačiau būtina atsisakyti alkoholio ir kitų gėrimų, kuriuose yra cukraus. Gerkite kuo daugiau vandens.

Nuo ketvirtos iki šeštos Vaikulės dietos dienos valgykite bien vištieną. Ji gali būti tiek virta ar troškinta, tiek ir kepta orkaitėje bei ant grotelių. Žinoma, be jokių riebalų, tačiau galima naudoti prieskonius. Galima išgerti kavos ar arbatos be cukraus.

Septintoji – devintoji diena – tik obuoliai. Nepamirškite, kad reikia išgerti kuo daugiau vandens bei kitų skysčių, kad Vaikulės dieta duotų kuo geresnių rezultatų.

Nepamirškite — numesti svorį padės tik sportas bei sveika mityba.