Piršlybos pirmojo pasimatymo vietoje

Piršlybos… Nenorite pompastikos ar būti banalus? Prisiminkite savo ir mylimosios draugystės pradžią, grįžkite į pirmojo pasimatymo dieną, kuomet abu dar buvote nedrąsūs, stengėtės vienas kitam patikti, kalbėjotės ir juokėtės menkai pažinodami vienas kitą (ne taip, kaip šiandien). Gera prisiminti tokias jaukias akimirkas, tad kodėl jų neatgaivinus ir nepasipiršus antrajai pusei ten, kur buvote pirmojo pasimatymo metu?

Siūlome piršlybų scenarijus tiems, kas itin gerai prisimena ir negali pamiršti ypatingo pirmojo pasimatymo (galbūt tą kartą įvyko kažkas išskirtinio ar labai įsimintino ? Galbūt buvote tokioje vietoje, kur niekada nesate buvę ar darę?). Grįžkite į pradžių pradžią ir pasipirškite ten savo mylimajai.

Avantiūra: pirmojo pasimatymo atkartojimas

Šis piršlybų scenarijus labiausiai tiks draugystės metinių (ar laiko, nuo pirmojo pasimatymo) proga. Lyg tarp kitko užsiminkite savo draugei, jog norėtumėte dar kartą išgyventi judviejų pirmąjį pasimatymą, kuomet sužibo pirmosios jausmų kibirkštys. Paklauskite, ar ji nenorėtų pažaisti ir visko atkartoti ? Pasiūlykite prisiminti, kaip buvote apsirengę, kur tiksliai ėjote, ką veikėte ir viską pakartoti jau šiandien. Pradžioje antroji pusė gali nusijuokti, tačiau po gražių Jūsų įtikinimų turėtų susigundyti ir pamėginti viską atkurti.

Nutarkite pasimatymo laiką ir dieną. Kol lauksite šios dienos, suplanuokite, kaip ir kurioje vietoje pasipiršite savo antrajai pusei. Visų pirmą, išrinkite žiedelį, kuris turėtų atitikti mylimosios skonį. Čia gali pagelbėti ir paskolos vestuvėms. Po sunkiausios užduoties įvykdymo, paprašykite vieno iš artimų draugų pagalbos – lai pasimatymo dieną jis valandą laiko pasaugo Jūsų paruoštą piršlybų vietą. Išsirinkite gražią, romantišką vietelę, kurioje pastatytumėte staliuką, dvi kėdes, nupirktumėte šampano bei skanių užkandžių. Žinoma, sutvarkyti vietą turėsite prieš pat pasimatymą (nes tai bus lauke), tada ateis Jūsų draugas, o Jūs pats keliausite į susitikimą su mylimąją. Jūsų bičiulis lauks judviejų parengtoje vietoje, o Jums pasirodžius nematomai pasišalins, kad liktumėte tik dviese.

Nuėjus į susitikimą, eikite pasivaikščioti, apsilankykite ten, kur buvote pirmojo pasimatymo metu, pasikalbėkite apie gražius dalykus, planus ir pan. Po valandėlės pasakykite savo mylimajai, jog šiek tiek norėtumėte pakeisti pirmojo pasimatymo trajektoriją ir pasukite link vietos, kur laukia romantiškai paruošta vieta dviem. Nuėjus į ją, prisipažinkite be galo mylįs savo antrąją pusę ir paprašykite Jos rankos.

Piršlybos: pagrobimas pasimatymo metu

Galima sugalvoti ir kitokį scenarijų (jis tiks merginai, mėgstančiai netikėtumus, nuotykius ir pan.), kai pasivaikščiojus po pirmojo pasimatymo vietas, praėjus kuriam laikui Jūs netikėtai užrišate akis mylimajai ir nuvedęs įsodinate ją į automobilį.

Šiai avantiūrai reikės pasiruošti ir iš anksto sugalvoti, kur nusivežti mylimąją. Tai galėtų būti graži parko/miškelio vietovė, kurioje pakabintumėte didelį plakatą su užrašu „ar tekėsi už manęs?“. Papuoškite pasirinktą miško vietelę, tegul aplink tvyro romantiška ir graži atmosfera. Galite priklijuoti prie medžio kamienų judviejų nuotraukas, paruoškite stalelį dviem su užkanda. Žinoma, vėlgi paprašykite gero draugo, jog valandėlei pasaugotų šią Jūsų paruoštą erdvę, manau tokiam kilniam planuojamam tikslui rasite žmogų, kuris galės padėti.

Na, o „pagrobus“ mylimąją ir važiuojant automobiliu į vietą nesakykite nė žodžio, tegul ji jaučia intrigą ir nežinomybę. Atvykus, padėkite antrajai pusei išlipti ir nuveskite ją prie paruoštos jaukios judviejų vietelės. Atriškite akis, tegul ji iškart pamato kabantį užrašą ir nieko nelaukęs žodžiu paprašykite mylimosios rankos.

Gražios bei jaukios piršlybų šventės dviese!