Artėjant šiltajam metų sezonui, automobilių nuomos rinka itin suaktyvėja. Tai ypač jaučia verslininkai, kurie nuomoja automobilius Palangoje ra kitame kurorte. Čia bet kuri automobilių nuomos įmonė laukia sezono pradžios. Juk būtent vasarą čia atvykę turistai ieško patogaus, pigaus ir patikimo transporto savo laisvalaikiui. Jeigu ir Jūs šiemet ketinate atostogų metu išsinuomoti automobilį, pats laikas pasidomėti, kaip reikėtų pasirinkti tinkamą nuomos punktą. 

Domėkitės iš anksto

Nors automobilių nuoma Palangoje aktyviausiai veikia vasaros laikotarpiu, apie savo paslaugas jie informuoja ištisus metus. Ypač, jeigu nori surinkti klientūrą iš anksto. Kaip žinia, iš anksto rezervuoti automobilius yra daug pigiau nei nuomoti paskutinę dieną.

Be to, pasidomėti įmonių paslaugomis iš anksto verta ir dėl kitos priežasties. Ypač tokiais atvejais, kai nuomos punktų sezono metu kurortuose pridygsta kaip grybų po lietaus, susiklosto atvejų, kad ne visi verslininkai savo veiklą vykdo sąžiningai. Automobilių nuomos įmonė gali būti neregistruota, veiklą vykdyti neteisėtai, nemokėti mokesčių. Išsinuomojus automobilį ir dalyvaujant eisme visko gali nutikti, todėl net ir laikinai išsinuomojus automobilį, geriausia būti tikriems, kad paslaugą Jums suteikė patikimas verslo subjektas.

Kaip žinoti, kad įmonė patikima?

Jeigu įmonė apie savo veiklą informuoja ne tik sezono metu, bet ir ištisus metus – tai pirmasis signalas tikėtis, kad veikla vykdoma oficialiai. Dažniausia patikimi nuomos punktai susikuria savo interneto svetaines, kuriose galima rasti visų turimų automobilių pasirinkimą, jų techninius aprašymus ir netgi kainas. Daugelis nuomos punktų suteikia galimybę net ir internetu iš anksto rezervuoti norimą automobilį norimai datai.

Be to, jeigu norite būti tikri, kad įmonė iš tiesų veikia, o ne tik surenka avansus ir dingsta, galite pasivarginti ir užsukti tiesiai į įmonės atstovybę. Pasitaiko atvejų, kai internete paslaugas pristatantys sukčiai iš tiesų nevykdo jokios veiklos, tad tai išsiaiškinti pavyksta vos apsilankius įmonės adresu. Be to, nepamirškite ir kitų patikrinimo būdų. Patikrinkite, ar tokia įmonė oficialiai egzistuoja. Šiandien plačiai prieinami atviri duomenis apie įmones, kurie leidžia sužinoti ne tik apie įmonės rekvizitus, bet ir apie jos skolas ir turimus darbuotojus. Jeigu automobilių nuomos įmonė ir yra veikianti, tačiau ją slegia skolos ar net besitęsiančios bylos, vargu ar verta būtų pasitikėti tokiu nuomotoju.