Kai merginos ieško vaikinų, toks pasirinkimas jau nieko nebestebina. Priešingai, jis tapo toks dažnas, kad atrodo tiesiog jau tapo neatsiejama šio amžiaus dalimi. Vis dėlto, jei merginos ieško vaikinų, natūraliai kyla ir kitas klausimas: o kam pasiseks? Ir nors išvaizda visada išlieka vienu svarbiausių faktorių, negalima nepaminėti, kad asmeninės savybės – taip pat ne ką mažiau svarbios. O, ar žinote, kurios iš jų vaikinus žavi labiausiai?

Turinti tikslą ir žinanti, ko nori

Dauguma vaikinų kaip vieną patraukliausių merginų asmeninių savybių įvardijimą žinojimą, ko nori, tikslų turėjimą, ir, žinoma, jų siekimą. Taigi, žinokite, ko norite, ko siekiate, ir, kur link einate, o svarbiausia – tai turite daryti dėl savęs, o ne dėl kitų.

Puikūs bendravimo įgūdžiai

Nors yra įprasta manyti, kad stipriosios lyties atstovai nepasižymi ypač dideliu iškalbingumu (ir tai tikrai įrodo faktas apie tai, kad vyrai per dieną ištaria net keliolika kartų mažiau žodžių nei moterys), tai dar tikrai nereiškia, kad jiems patinka merginos, negalinčios pasigirti puikiais bendravimo įgūdžiais. Priešingai, tai – ypač svarbi savybė, kuri ypač padidina sėkmės galimybę.

Paslaptinga

Nors ką tik minėjome, kad puikūs bendravimo įgūdžiai yra tiesiog būtini, tuo pat metu negalima pamiršti dar vienos savybės, kurį daugelį vyrų traukia tarsi magnetas. Tai – paslaptingumas. Tokie dalykai kaip valdovė ieško vergo, slapti susitikimai ir pan. jau nieko nestebina. Bendraukite, juokitės, šypsokitės, tačiau visada palikite šiek tiek paslapties.