Plieninės dangos jungimas ir tvirtinimo būdas žinomas nuo to laiko, kai mus pasiekia pirmųjų plieninių stogų pavyzdžiai. Per tiek laiko keitėsi plieno gamybos technologijos, kokybė, tradicijos, net ir mados, bet šie plieniniai stogai eina per šimtmečius praktiškai visai nepakitusi. Tai mums sako, kad tikriausiai nieko geriau negalima sugalvoti, arba dar nesugalvota.

Panagrinėkime kelis teiginius: keitėsi technologijos. Visi sutinkame, kad laikas pasiūlė prastesnę kokybę. Tai labai atsiliepė skardos ilgaamžiškumui. Skarda tapo jautri pažeidimams ir korozijai. Būtent šios dangos gamyboje  ji mažiausiai veikiama mechaniškai, nes užlankstomi tik dagos kraštai. Stogo dangos tarpusavio sujungimas visada bus silpniausia stogo grandis. Šioje plieninėje stogo dangoje panaudojamos abiejų skardinių plieno lakštų fizinės savybės. Čia jungtis tampa dviejų gretutinių lakštų „monolitine“ grandimi.

Toliau kalbant apie technologijas, galime pasidžiaugti, kad tvirtinimo technologija liko nepakitusi. Čia vėl atsižvelgta į metalo fizines savybes, nesivaikant tvirtinimo paprastumo ir patogumo. Žinant, kad plieninis stogas yra tvirtinamas prie medinio pagrindo, reikia nepamiršti šių medžiagų priešingų fizinių savybių. Metalas nuo karščio plečiasi, o medis traukiasi. Tai yra viena iš plieninių stogo dangų tvirtinimo prie medinių konstrukcijų problema. Klasikinė stogo danga prie medinių konstrukcijų tvirtinama papildomo skardinio elemento pagalba. Taip buvo praeityje tai ir išliko iki šių dienų. Šis papildomas elementas leidžia judėti plieniniai stogo dangai ir mediniam konstruktyvui , veikiant temperatūrai, priešingomis kryptimis. Dar turėtume prisiminti ir šiuolaikinę medinės stogo dalies kokybę. Tikrai ne visi galime sau leisti stogo konstruktyvui naudoti visai sausą medieną. Gal dar ir todėl, kad pastogėje esant teisingai ventiliacijai ir aukštesnei temperatūrai medinė stogo dalis savaime puikiai išdžius. Tikriausiai giliai nesusimąstome , kiek tas konstruktyvas pasikraipys, o juk visą sujudėjimą turės priimti plieninės stogo dangos tvirtinimo elementai. Šiomis sąlygomis atskiras skardinis plieninės stogo dangos tvirtinimo elementas yra nepakeičiamas.

Lyginant senas ir naujas technologijas viena naujovė tikrai pasitarnavo klasikinės stogo dangos  panaudojimo įvairiapusiškumui. Tai galimybė gaminti šią danga statybos vietoje didesniais ilgiais neapsiribojant transportavimo galimybių ribotumui.

Galime daug kalbėti girdami šios dangos fizines savybes, bet atsiranda problema  specialistų mokančių teisingai sumontuoti šią stogo dangą. Tai naujų technologijų „invazijos“ rezultatas. Todėl būtina įsitikinti meistrų atliktų darbų kokybe.

Toliau paminėsime mados poveikį šios dangos populiarumui. Architektai mielai dengtų savo namų stogus šia danga, nes tik ji gali įgyvendinti visas architekto svajones. Dar viena naujovė labai praplėtė šios dangos estetinį panaudojimą, tai spalvų įvairovė. Modernus šios dangos gaminimas pagal senovinius reikalavimus leidžia panaudoti dažytą dangą jos nepažeidžiant gamybos procese.