Biuro baldaiBandydami įrengti biurą turėtumėte nuspręsti, kokio stiliaus baldai jame turėtų dominuoti. Interjero dizaineriai rekomenduoja atskirti klasikinį nuo modernaus stilių. Paprasčiausiai tiksliau apsibrėžus, koks stilius dominuoja Jūsų biure – bus kur kas paprasčiau pasirinkti baldus.

Klasikiniai biuro baldai labai lengvai atskiriami nuo tų, kurie vadinami moderniais. Jeigu sutinkate, kad biure labiausiai tinka būtent klasikiniai baldai, tokiu atveju pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie padės teisingai susikurti stilių.

  1. Klasikiniai biuro baldai dažniausiai būna mediniai. Medis jau seniai lietuvių pamėgsta kaip bene pati tvirčiausia medžiaga, kuri tarnauja ilgai ir atrodo labai skoningai. Labai skoningai atrodo tie mediniai baldai, kurie yra išlaikę savo natūralią išvaizdą.
  2. Klasikiniai biuro baldai dažniausiai būna dideli. Jeigu minimalizmo ir modernizmo atveju dominuoja maži ir paprasti baldai, tai klasikiniai dažniausiai turi daugelį spintelių ir stalčiukų, kurie leidžia dar funkcionaliau atlikti įprastus darbus.
  3. Klasikiniai baldai yra ergonomiški. Jie garantuoja, kad darbas bus malonus ir tuo pačiu ilgas valandas darbo vietoje sėdintis asmuo nejus jokių sveikatos nusiskundimų.
  4. Klasikiniame biure dažniausiai dominuoja kiek tamsesnės spalvos. Taip pat puikiai tinka natūralios žemės spalvos, kaip ruda, žalia, gelsva ir panašiai. Nepamirškite, kad baldai taip pat turi derėti prie bendro sukurto interjero. Derinkite spalvas, kadangi jos gali koreguoti darbuotojų motyvacija dirbti.
  5. Galiausiai, klasikinis interjeras yra neatsiejamas nuo gėlių, nuotraukų bei kitų smulkmenų, kurios padeda sukurti kuo kas malonesnę aplinką.

Klasikinius stilius įrengiamas kiek sudėtingiau nei kas modernus, tačiau net ir be profesionalų pagalbos galima susikurti jaukią ir ergonomišką aplinką. Kuo aplinka bus malonesnė – tuo darbas joje bus jaukesnis ir tuo pačiu efektyvesnis.

Kad ir koks mus supantis pasaulis yra modernus, tačiau klasikiniai biuro baldai yra vis dar labai populiarūs. Daugelis verslininkų teigia, kad klasikinis stilius simbolizuoja pastovumą, patvarumą ir darbą. Būtent todėl tradicija dažnai dominuoja biuruose.

Klasikiniai biuro baldai: kas tai?
Balsuoti