Tyrimai rodo, kad net 1 iš 3 žmonių mūsų šalyje turi antsvorio. Tačiau blogiausia tai, kad nemaža dalis papildomų kilogramų turinčių žmonių yra linkę numoti ranka į šią problemą.

Svorį mesti tiesiog būtina ir tam yra daug priežasčių. Kodėl? Jau netrukus jas išvardinsime, tačiau svarbiausia, kad  kai kurias iš jų galima pateikti su šypsena.

 1. Galėsite visam laikui pamiršti, ką reiškia dusulys, kuris jus aplanko, kai atliekate namų ruošos darbus ar nešate pirkinius iš parduotuvės.
 2. Pamiršite kelią į sporto salę ir ilgas varginančias treniruotes.
 3. Gerokai sumažinsite įvairių ligų – kraujagyslių ir širdies, sąnarių, padidėjusio kraujospūdžio, cukrinio diabeto) tikimybę.
 4. Galėsite ir vėl prisiminti, ką reiškia apsivilkti pageidaujamo dydžio suknelę.
 5. Bus geresnė ne tik fizinė, bet ir emocinė būklė.
 6. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, kurie neturi papildomų kilogramų, gyvena ilgiau ir yra geresnės nuotaikos.
 7. Džiaugsitės grakščiomis kūno linijomis, o fizinė veikla teks daugiau džiaugsmo, namų ruošos darbus atliksite per trumpesnį laiką
 8. Sumanius pasisiūti naują drabužį reikės pirkti mažiau medžiagos.
 9. Numetusieji svorio atrodo kur kas jaunesni, turi daugiau energijos ir yra žvalesni.
 10. Prisiminite, kaip malonu bėgioti, eiti pasivaikščioti, žaisti lauko žaidimus.
 11. Pamiršite vakarus prie televizoriaus, atraskite naujus malonumus – keliavimą, sportą, turistinius žygius, plaukiojimą.
 12. Parduotuvėse staiga padaugės drabužių, kuriuos galėtumėte nusipirkti.
 13. Nejausite varginančių nugaros, kaklo, sąnarių skausmų bei įtampos.

Taigi, daugiau jau nebereikia jokių argumentų sakančių, kad papildomus kilogramus yra būtina mesti. Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju reikia ypač efektyvių būdų šiam tikslui. Neretai tokių įprastų sprendimų, kaip mitybos korekcijos ar sporto planai nepakanka, todėl tenka kreiptis į medicinos specialistus. Pastarieji tikrai žino ne vieną efektyvų būdą, kaip mažinti svorį – skrandžio sulankstymo operacija yra vienas iš jų. Skrandžio sulankstymo operacija – iš anksto planuojama procedūra, kurios pagrindinis tikslas yra skrandžio tūrio sumažinimas. Ją atlikus, pacientas suvartoja kur kas mažiau maisto, tad svoris krenta efektyviai, tačiau saugiai.