Kodėl verta mokytis programuoti?

Programavimas nėra tik ateitis. Tai yra dabartis, kadangi kiekvienas vaikas, kuris moka naudotis kompiuteriu. Ir kuris moka atlikti su juo kiek sudėtingesnes operacijas – sėkmingai baigęs mokslus atras puikų darbą. Arduino – tai įranga, kuri daugeliui vaikų buvo pats pirmasis žingsnis link technologijų. Kadangi pati įranga labai pigi, o naudotis ja galima visiškai nemokamai – viso pasaulio vaikai žengia koja kojon su technologijomis.

Ateities perspektyvos

Niekas nei neabejoja, kad ateitis priklauso tiems, kurie moka naudotis kompiuteriu. O jeigu mokėjimas kiek didesnis nei didžiosios dalies visuomenės – tokiu atveju galite būti tikras, kad susirasti gerą darbo vietą nebus sunku. Galima drąsiai sakyti, kad šiais laikais daugiausia uždirba tie, kurie dirba su programavimo, robotikos sritimis.

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas turėtų užtikrintą ateitį – tokiu atveju rekomenduojame skatinti jį mokytis ir suteikti tam visas priemones. Arduino – didelis žingsnis link šviesesnės ateities.

Gyvenimo komfortabilumas

Tie, kurie moka naudotis kompiuterija, gali pasidžiaugti, kad gyvenimas jiems yra kur kas komfortabilesnis ir pavyksta kur kas paprasčiau išspręsti sudėtingas situacijas. Čia “žaidžia” loginis mąstymas, kuris koreliuoja su kūrybiškumu ir padeda džiaugtis kur kas komfortabilesniu gyvenimu.

Loginio mąstymo neribotumas

Tokia įranga kaip Arduino taip pat padeda lavinti loginį mąstymą ir daugelis džiaugiasi, kad jų vaikai pradėjo paprasčiausiai geriau mokytis. Paprasčiausias žaislas gali tapti labai puikiu žaidimu, kuris paskatins išmokti naujų dalykų, intensyviau mąstyti, ieškoti geriausių sprendimų. Tuo pačiu Arduino padeda ir skatinti vaiką kur kas kūrybiškiau mąstyti. Paprasčiausi sprendimai gali būti priimami labai kūrybiškai ir netradiciniu būdu.

Jeigu Jūsų vaikas neranda nišos, kuri jam būtų įdomi – siūlome paskatinti pasidomėti technologijomis bei robotikos mokslu. Nepamirškite, tai skirta ne tik berniukams, tačiau ir mergaitėms, kurios ateityje nori save vadinti išradėjomis. Kadangi Arduino kainuoja nedaug – visi norintys gali tapti jaunaisiais mokslininkais.

Arduino, Raspberry Pi ir kitas elektronikos prekes rasite www.anodas.lt