UAB DentastraMedicina apima daugybę sričių. Viena iš jų yra odontologija. Turbūt ne kartą girdėjote istorijų, kaip svetur emigravę lietuviai grįžta į tėvynę tam, kad susitvarkytų dantis. Iš to galima spręsti, kad Lietuvoje odontologijos paslaugos teikiamos kokybiškai ir priimtinesnėmis kainomis nei užsienyje. Pirmuoju numeriu įvardijama būtent kokybė. Kad pastarasis kriterijus itin svarbus, patvirtina ir UAB Dentastra specialistai.

Aukšta kokybė ir platus paslaugų spektras

Aukšta kokybė neabejotinai svarbi kiekvienoje medicinos veikloje. Sveikata – brangiausias turtas. Odontologija – ir sveikata, ir išvaizda. Netvarkingi dantys neatrodo gražiai. Gydytojai rūpinasi, kad burnos ertmės sveikata būtų atstatyta ne bet kaip. Tai atliekama nepamirštant ir estetinių dalykų. Juk puikiai suprantama, kad pacientų lūkesčiai – ne tik sveiki, bet ir dailūs dantys. Kad rezultatas džiugintų, reikia dirbti kokybiškai. UAB Dentastra dar kartą patvirtina, kad kokybė – būtina sudedamoji dalis. Kalba eina ir apie priemones, ir apie darbą – profesionalus darbas naudojant gerą įrangą lemia nepriekaištingą rezultatą.

Ne mažiau aktualu, koks yra paslaugų spektras. UAB Dentastra šiuo požiūriu turi solidų bagažą. Štai koks jis:

 • Estetinis plombavimas
 • Dantų protezavimas
 • Chirurginis gydymas
 • Endodontinis gydymas
 • Ortodontinis gydymas
 • Periodontologinis gydymas
 • Terapinis gydymas
 • Dantų balinimas
 • Dantų implantacija
 • Burnos higiena
 • Dantų papuošalai
 • Vaikų odontologija.

Sąrašas nemažas. Ir kiekviena gydymo rūšis reikalinga. O pacientai teigiamai įvertina gydytojų rūpestį ir profesionalų darbą.

Ką renkasi sostinės gyventojai?

O kas gi vertinama sostinėje? Kadangi UAB Dentastra įsikūrusi Vilniuje, galima teigti, jog daugiausia informacijos sukaupta būtent apie sostinės gyventojų poreikius. Tačiau sužinomas įdomus dalykas – tiek iš Didžiosios Britanijos grįžęs žmogus, tiek kaunietis ar Druskininkų gyventojas, tiek Vilnietis ar asmuo iš Marijampolės nori, kad jam būtų suteiktos kokybiškos odontologijos paslaugos.

Visgi galima daryti prielaidą, kad sostinės gyventojams labai aktualus konkretus adresas. T. y. ieškoma patogioje vietoje įsikūrusios klinikos. Nemalonu ilgai stovėti automobilių kamštyje ar po vizito pas gydytoją keletą valandų laukti viešojo transporto. Aišku, kartais nusprendžiama vykti į tolimesnę kliniką, nes ten rekomendavo koks nors draugas. Bet dažniausiai vis tiek laimi artimesnės įstaigos. Be tik tada, jei jos siūlo reikiamą paslaugų spektrą. Minėtu UAB Dentastra atveju paslaugų pasiūla itin plati.

Kokybė PRIEŠ kainą. Ar kokybė SU kaina?

Apie kainą ir kokybę kalbama įvairiai. Na, o UAB Dentastra stengiasi, kad tos dvi sąvokos nebūtų prieštaraujančios viena kitai. Tiksliau, kad kaina nepralenktų kokybės. Jei kokybė pralenkia kainą, tai viskas gerai. Tačiau atvirkštinis variantas pacientams paprasčiausiai būtų nepriimtinas.

Taigi, profesionaliausias odontologijos klinikos veiklos principas – kaina, kuri neviršija kokybės. Aišku ir tai, jog skirtingos paslaugos nevienodai įkainojamos. Juk plombuoti dantį ir implantuoti tris dantis – ne tas pats. Pirmoji procedūra ne tik užima mažiau laiko, bet ir yra pigesnė, paprastesnė.

Lietuva – puikiai vertinamos odontologijos kraštas?

Sprendžiant iš emigrantų grįžimo tam, kad vėl džiaugtųsi sveikais dantimis ir nepriekaištinga šypsena, formuluotinas toks teiginys: Lietuva – puikiai vertinamos odontologijos kraštas. Įprastai aukščiausias šalies profesionalumo, išsilavinimo lygis siejamas su sostine. Todėl ir šio straipsnio pavadinime apie ją užsimenama. Vilniuje iš tiesų atliekamas profesionalus, lūkesčius ne tik pateisinantis, bet ir viršijantis gydymas.

Vertybės

Vertybėmis laikoma meilė, šeima. Odontologijos pasaulyje vertybė taip pat yra šypsena. Ir perkeltine, ir tiesiogine prasme. Kiekviena šypsena pasauliui suteikia optimizmo, daro jį gražesnį. Tad galima sakyti, jog minėtoji UAB Dentastra prisideda prie pasaulio grožio kūrimo. O turint galvoje vidinį grožį suprantama, kad odontologija tarsi apgaubia visą pasaulį optimizmu. Vilniuje, kuris, logiškai mąstant, reprezentuoja visos šalies dantų gydytojų įdirbį, šypsenos svarba tikrai nemažesnė.