Problemos lytiniuose santykiuose atsiranda daugeliui porų, tačiau specialistai vieningai sutaria, kad dėl to kalčiausia yra kasdieninė rutina. Aišku, yra visokių pagalbinių priemonių lytinių santykių gerinimui – vibratoriai (norvegiškai – dildoer), afrodiziakai, įvairūs sekso žaislai ir t.t. Tačiau, pasirinkus prastą kokybę ar nežinant kaip visa tai naudoti, ko gero naudos jokios nebus. Tad, ką daryti, kad lytiniai santykiai vėl būtų tokie pat aistringi kaip jų pradžioje? Apie tai ir yra šis straipsnis.

Pirmiausia siūloma prisiminti pirmąsias pažinties dienas ir santykių pradžią. Tuomet juk lytiniai santykiai būdavo gerokai dažnesni, ar ne? Tai reiškia, kad laikui bėgant sekso sesijų skaičius sumažėja kaip reikiant ir dėl to poro jaučia šiokį tokį nepriteklių. Sekso metu išsiskiria daugybė endorfinų, kuo jų mažiau, tuo nelaimingesnės tampa poros. Tad, jeigu atėjo metas, kai sekso sesijų skaičius dėl pajėgumo yra sumažėjęs, tuomet reikėtų pagalvoti apie tam tikrų žaislų įsigijimą. Suaugusiems skirtų prekių yra pačių įvairiausių. Jas galima įsigyti erotinių prekių parduotuvėse arba internetu. Tad, jau dabar pradėkite galvoti kokios priemonės galbūt jums padėtų pagerinti lytinių santykių kokybę.

Verta žinoti, kad internetinės parduotuvės turi savo informacinius skyrelius, kuriuose yra dalinamasi informacija apie lytinių santykių gerinimą bei siūlomas prekes. Susiraskite tokias internetines parduotuves, kuriose yra skelbiami patarimai. Juos daug naudingos informacijos, kuri paremta faktais bei psichologų patarimais. Tai vėlgi – galbūt iš esmės pakeis dabartinę padėtį. Aišku, jeigu sekso žaislus bei kitus reikmenis pirksite atvykę tiesiai į parduotuvę, tuomet vargu ar rasite kur nors tokią informaciją.

Kaip bebūtų, lytinių santykių kokybę taip pat pagerina ir gyvenimo būdo keitimas. Ne paslaptis, kad pajėgumas priklauso nuo fizinės formos. Jeigu jūsų mityba yra netinkama, turite antsvorio, judate per mažai, tuomet logiška, kad tai atsilieps ir lytiniams santykiams bei jūsų organizmui. Jeigu norite padidinti pajėgumą, būtinai aktyviai sportuokite ir prižiūrėkite savo mitybą. Ji daug ką lemia.

Na, jeigu norite patarimų, kaip iš esmės pakeisti lytinių santykių kokybę, tuomet reikės kreiptis į tam tikrus specialistus arba kaip minėjome – pasidomėkite el. parduotuvių pateikiamais patarimais.

Pagerinti lytinių santykių kokybę gali būti daug paprasčiau
Balsuoti