palaidinesLietuvoje sparčiai populiarėjančios parduotuvės internete priverčia klientus ieškoti įvairiausių būdų pinigams sutaupyti, todėl vis dažniau rūbai internetu yra perkami pasinaudojus tarpininkų paslaugomis. Šie paslaugų teikėjai yra pasirenkami dėl kelių atvejų, o vienas pagrindinių yra tai, kad tarpininkaujant yra išvengiami didesni pristatymo kaštai į kliento namus. Tai reiškia, kad užsisakant rūbus iš užsienio per tarpininkus, prekės dažniausiai būna pristatomos kur kas pigiau negu užsisakant tiesiogiai iš norimos parduotuvės. Tarpininkų paslaugomis neretai pasinaudoja ir asmenys, kuriems nėra galimybės patiems užsisakyti tam tikrų prekių vien dėl to, jog pardavėjai nesuteikia galimybės prekes atsiųsti į tam tikrą šalį, o čia tarpininkai gali pasiūlyti naudotis jų suteikiamu adresu t.y. dažnai užsisakant tarkime iš Didžiosios Britanijos, kai kurios el. parduotuvės prekių nesiunčia į kitas šalis, todėl tarpininkai pirmiausia jas atsisiunčia toje šalyje turinčiu adresu, o tada savo transportu gabena siuntinius į Lietuvą. Dėl šios priežasties atsiranda galimybė trokštamos palaidinės ar kitų drabužių ieškoti net ten, kur pristatymas nevykdomas į kitas pasaulio šalis. Naudojantis šių paslaugų teikėjų paslaugomis, retai yra kada susimąstoma apie niuansus, todėl šiame straipsnyje norėtume papasakoti kokių nesklandumų galite patirti naudojantis tarpininkų paslaugomis jeigu rūbai internetu yra užsakomi iš kitose valstybėse įsikūrusių parduotuvių.

Tarpininkavimo mokestis dažniausiai būna nustatomas atsižvelgiant į siuntos dydį t.y. į prekių kiekį. Todėl jeigu jūs užsisakote vos kelis rūbus, tai yra nemaža tikimybė, jog tarpininkavimo mokestis bus nemažas. Žemesnius šių paslaugų teikėjų įkainius lemia tai, kokia suma yra išleidžiama užsisakant prekes t.y. jeigu jūs perkate kelias palaidines ir priedu dar užsisakote ir kitų rūbų, o galutinė suma tampa gana nemaža, tai ko gero tarpininkavimo mokestis bus proporcingai mažesnis, nes yra įprasta, kad kuo didesnė suma yra išleidžiama, tuo mažesnis pristatymo įkainis yra taikomas tarpininkų.

Tarpininkai savo paslaugas įkainoja ne tik nustatydami mokestį, bet pelnosi iš valiutų kurso. Perkant rūbus naudojantis tarpininkų paslaugomis, jums tikriausiai teks sumokėti kiek didesnę sumą už prekes, nes dažniausiai tarpininkai nustato kiek didesnį valiutos kursą negu jis yra iš tiesų. Dėl šios priežasties rūbai internetu gali būti užsakomi kiek didesne suma negu iš tiesų tūrėtų būti.

Prekių grąžinimas užsisakant prekes per tarpininkus gali būti išties sudėtingas arba visai neįmanomas. Tai reiškia, kad jeigu jūs gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte, tai dėl jos grąžinimo turėsite kreiptis į minėtus tarpininkus, kurių paslaugomis pasinaudojote. Pavyzdžiui, jeigu palaidines gavote netinkamo dydžio, tai dėl jų pakeitimo kreipsitės į tarpininkus, kurie užsakė ir pristatė jums prekes, o tai reiškia tik vieną – jie nėra prekių pardavėjai, todėl kompensuoti jūsų patirtus nuostolius neprivalo. Geriausiu atveju jie galbūt bandys grąžinti prekę ją pristatant atgal, o tai jiems kainuos papildomai, todėl jų išlaidas privalėsite padengti jūs. Trumpai tariant, jeigu rūbai internetu yra užsakomi per tarpininkus, tai prekių grąžinimas galima sakyti yra praktiškai neįmanomas.

Dėl išvardintų priežasčių siūlome gerai apsvarstyti ar tikrai norint sutaupyti pinigų verta naudotis tarpininkų paslaugomis, nes tokiais atvejais galbūt kaina bus mažesnė, tačiau dėl galimų nesklandumų, jūs galite patirti ir papildomų išlaidų, kurių ko gero niekas jums ir nekompensuos. Tad jeigu ieškote vienos  palaidinės ar kitų rūbų, siūlome jų ieškoti lietuviškose elektroninėse parduotuvėse.