Kad gyvenimas būtų patogus ir komfortiškas, būsto atnaujinimas yra svarbi užduotis, kuriai turime skirti gana daug laiko ir lėšų. Praktika rodo, kad paskola būstui remontuoti yra viena dažniausių skolinimosi krypčių, ypač tuomet, jei kalbama apie kapitalinius remonto darbus. Deja, būsto remontas reikalauja nemažų išlaidų, kurių daugelis nespėja sutaupyti tai dienai, kai šie darbai nebegali būti atidėliojami.

Efektyvus sprendimas komfortiškam gyvenimui

Būsto remontui teikiama paskola yra efektyvus būdas, leidžiantis greitai ir patogiai atnaujinti namus. Paprastai, patvirtinus kliento paraišką dėl paskolos išdavimo, pinigai pervedami dar tą pačią dieną, todėl įgyvendinti savo tikslus yra kaip niekada paprasta. Iš kitos pusės, finansininkai primena, kad skolintis visuomet reikia atsakingai – neapgalvotas sprendimas gali pridaryti gana daug rūpesčių.

Apie paskolą turėtumėte galvoti tik tuo atveju, jei negalite skirti laiko taupymui, t. y. šiam tikslui negalite skirti papildomo pusmečio ar ilgesnio laikotarpio. Praktika rodo, kad itin dažnai paskolos prašoma iš anksto to nesuplanavus, t. y. tuomet, kai apmąstymų pradžioje būsto savininkai nusprendžia atnaujinti vieną patalpą, šiam tikslui suranda darbuotojus, pasiima atostogas, skiria daug laiko medžiagų ir apdailos detalių paieškai, interjero vizijos kūrimui. Kitaip sakant, vieno kambario atnaujinimui paaukojama daug laiko ir pastangų, todėl, siekiant greitu metu išvengti tų pačių rūpesčių, nusprendžiama atnaujinti daugiau kambarių arba net visą būstą. Šiuo atveju paskola tampa itin praktiška išeitimi. Finansų ekspertai primena, kad paskola tinkama tik tiems žmonėms, kurie iš tiesų moka taupyti, kadangi reguliarių įmokų mokėjimas reiškia, kad kiekvieną mėnesį gaunamų pajamų dalį turėsite atiduoti kreditoriui. Jei manote, kad tai gali keisti įprastą jūsų šeimos buitį ar turėti neigiamos įtakos jūsų gerovei, siūlome paskolos atsisakyti.

Kodėl verta rinktis Šeimos kredito uniją?

Jei norite imti paskolą būsto remontui, turite rinktis patikimą kreditorių, pvz., lietuvių itin palankiai vertinama Šeimos kredito unija siūlo lanksčias paskolas iki 20 000 eurų ir numato iki 5 metų pinigų grąžinimo terminą. Metinės palūkanos siekia nuo 5 proc. Unija netaiko išankstinio paskolos grąžinimo mokesčio, neprašo įkeisti ar apdrausti nekilnojamąjį turtą, o sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas per vieną dieną.

Paskola būstui remontuoti – patogi išeitis mokantiems taupyti
Balsuoti