Kredito negaunate dėl jums nesuprantamų ir kreditoriaus nenurodytų priežasčių? Tikėtina, kad paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms neišduodamos daugeliu atveju. Jums taip pat reikėtų peržiūrėti kokie duomenys yra kaupiami apie jus. Kiekvienas asmuo turi galimybę kartą per metus visiškai nemokamai pasitikrinti kredito istoriją. Ją privalu pasižiūrėti visiems, kurie ketina skolintis iš bankų, imti kreditą iš įprastų paskolų bendrovių ar sutelktinio finansavimo platformų. Taipogi kredito istoriją peržiūrėti reikėtų ir tiems, kurie ketina kažką pirkti lizingo būdu.

Paskolos su bloga kredito istorija negali būti išduodamos teisiškai

Bloga kredito istorija reiškia, jog asmuo yra priskiriamas aukštai rizikos grupei. Ta grupė parodo, jog yra labai didelė tikimybė, jog asmuo įsipareigojimus vėluos vykdyti daugiau nei 90 dienų. Trumpai tariant, jeigu jūsų kredito istorija yra bloga, tuomet finansinės pagalbos tikėtis nereikėtų. Tai liečia tiek kreditorius, tiek ir lizingo paslaugą siūlančias įmones. Paprasčiausiai, paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms negali būti išduodamos, nes tai griežtai draudžia įstatymai. Norintiems gauti finansines paslaugas, reikėtų pradėti galvoti kokiais būdais tą kredito istoriją galima pagerinti.

Paskolų bendrovės akcentuoja, kad bloga kredito istorija dažniausiai atspindi kliento gebėjimus ir norą laiku vykdyti įsipareigojimus. Suprantama, kad esant daug neigiamų įrašų kredito istorijoje, klientas nėra laikomas patikimu. Tad, jums būtina siekti, kad tie neigiami įrašai būtų panaikinti. Jie bus panaikinti tuomet kai įvykdysite savo įsipareigojimus. Žinoma, reikėtų žinoti, kad kredito istorijos įrašai gali ir neišnykti įvykdžius visus įsipareigojimus, tad jums gali tekti vesti derybas.

Ne visada paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms neišduodamos

Kartais pasitaiko išimčių, kuomet kai kurie asmenys gauna kreditus, nors yra blogų įrašų kredito istorijoje. Tačiau reikia žinoti, kad išimtis taikoma tuomet, jeigu įsipareigojimai yra įvykdomi. Trumpai tariant, istorijoje registruojama kada buvote skoloje ir kada nevykdėte įsipareigojimų. Kai juos galutinai įvykdote pridedamas papildomas įrašas, jog esate atsiskaitę. Galbūt į jūsų vėlesnius atsiskaitymus kreditoriai žiūrės kiek atlaidžiau nei į tuos asmenis, kurie skolų taip ir nesiruošia grąžinti.