Patalpų valymo paslaugos

Patalpų valymo paslaugos – labai abstraktus sprendimas. Tad, jei nebus įvardinti konkretūs veiksmai, bus sudėtinga suprasti, kas vyks procesas ir ar galutinis rezultatas išpildys jūsų lūkesčius. Taigi, jei norite, kad jūsų ofisas iš tiesų būtų išvalytas kokybiškai, tokiu atveju, būtina atkreipti dėmesį į tai,  kokie konkretūs veiksmai bus atliekami. Taigi, koks turėtų būti standartinis patalpų valymas?

Patalpų valymo paslaugos: kokie sprendimai būtini?

Savaime suprantama, nei vienas ofisas negali būti įsivaizduojamas be įvairios kompiuterinės bei elektroninės technikos: kompiuterių, spausdintuvų, projektorių ir t.t. Taigi, kruopštus jos valymas yra vienas būtinų atlikti veiksmų.

Ne ką mažiau svarbus ir kitas: durų bei staktų ir rankenų valymas specialiomis priemonėmis. Lygiai taip pat turi būti valomi šviesos jungikliai, elektros lizdai, gesintuvai, skydeliai.

Siekiant užtikrinti kokybišką patalpų valymą, būtina patikrinti, ar nėra voratinklių ir, jei taip, juos pašalinti. Tiesa, verta pastebėti, kad standartinis ofisų valymas tik voratinklių patalpose iki 3 m aukščio pašalinimą.

Maišelių keitimas bei surinkimas taip pat yra vienas iš tų darbų, kurį būtina atlikti.

Kiliminė danga turi būti išsiurbta bei išvalyta specialiais valikliais, o grindys – valomos sausuoju bei šlapiuoju būdu.

Patalpų valymo paslaugos apima ir baldų valymą. Priklausomai nuo to, kokie baldai yra jame (minkšti, odiniai, mediniai, plastikiniai, stikliniai ir t.t.), jie turi būti nuvalomi naudojant jiems skirtas priemones.

Jei patalpose yra augalų, tokiu atveju, jie periodiškai turi būti laistomi, taip pat būtina pašalinti ant jų lapų susikaupusios dulkės.

Stikliniai paviršiai ofise – ypač dažnas pasirinkimas. Taigi, siekiant užtikrinti kokybišką jų valymą, būtina pašalinti ant jų esančius  pirštų antspaudus.

Ir, žinoma, negalima pamiršti ir kitų patalpų, be kurių neįsivaizduojamas ofisas. Turi būti atliktas sanitarinių mazgų valymas bei dezinfekcija; virtuvėlės valymas; poilsio kambario bei koridoriaus valymas. Būtinas ir popierinių rankšluosčių, tualetinio popieriaus, skysto muilo keitimas ar papildymas.

svarosgidas.lt