Šiais laikais vis daugiau žmonių įsigyja kontaktinius lęšius. Tai pati geriausia ir moderniausia regos korekcijos priemonė, kuri padeda žmonės gyventi pilnavertį gyvenimą. Žmonės su regos sutrikimas pagauliau gali atsisakyti akinių, aktyviai sportuoti, linksmintis bei gyventi. Jeigu nusprendėte pradėti nešioti  linzes, štai keletas patarimų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Lęšiai internetu

Prieš įsigyjant savo pirmąją lęšių porą, būtinai kreipkitės pas savo akių priežiūros specialistą. Su juo pagalba iš didžiulio kontaktinių lęšiu pasirinkimo atrasite tik kokybiškiausius ir patikimiausius. Su daktaro pagalba sužinosite kas geriausia jūsų akių sveikatai ir leis jums gyventi taip, kaip norite. Prieš pateikiant jums įmanomus variantus jums bus atlikti keli tyrimai, kurie yra būtini tam, kad parinkti jums puikius lęšius ir užtikrinti akių sveikatą. Po šių procedūrų gausite bandomuosius lęšius. Kontaktinius lęšius jau nešioja milijonai žmonių, tačiau kai kuriems vis dar kyla abejonių dėl jų nešiojimo. Čia sužinosite būtent tai, ką dažniausiai sako skeptikai ir geriausias lęšiu savybes bei patarimus.

Nemažai naujų klientų galvoja, kad nešioti kontaktinius lęšius yra labai nesveika. Gal prieš keletą dešimtmečių tai buvo pavojinga, dabar tai moderniausias regos korekcijos būdas, o kontaktinių lęšių gamybos medžiagos yra biosuderinamos, todėl leidžia svarbiam deguonies kiekiui pasiekti akį. Toks laidumas ankščiau nebuvo užtikrintas, todėl dabar matome, kad naujųjų technologijų dėka tai jau yra praeityje. Šiuolaikinių linzių dizainas puikiai prisitaiko prie akies formos ir sukuria tokį komfortą, kad net pamiršite, kad lęšius įsidėjote. Jeigu okulistas pats parenka jums lęšius, tai puikiai parinktos ir prižiūrimos linzės tarnaus jums ilgai ir be jokių sveikatos sutrikimų.

Kaip minėjome, tam, kad akys būtų sveikos, gyvybiškai svarbus yra pakankamas deguonies kiekis, turintis pasiekti akies ragena, praeidamas linzes. Tai stipriai priklauso nuo to, kokius kontaktinius lęšius nešiojate. Egzistuoja dieniniai, mėnesiniai, prailginto nešiojimo lęšiai. Jų gamybos metodai ir deguonies laidumas skiriasi. Kad išrinkti tuos, kurie labiausiai tiks jums, pasitarkite su akių priežiūros specialistu. Taip užtikrinsite, kad lęšiai suteiks jums pakankamą kiekį deguonies ir akys išliks sveikos.

Nors būtent to bijo labai daug klientų, kontaktiniai lęšiai niekaip neužstrigs jūsų akyje. Lęšis gali likti po voku arba akies priekyje, bet tik tada jeigu neteisingai jį įdėsite. Apsauginė plėvelė, gaubianti akies baltymą, niekada neleis kad lęšis pasimestų už akies. Taip pat egzistuoja mitas, kad kontaktinis lęšis greitai gali iškristi iš akies. Dėl to kaip naujos kartos minkštos linzės yra pagamintos, tai yra neįmanoma. Būtent dėl to galite užsiimti bet kokiu ekstremaliu sportu. Tai, kaip lęšis laikysis prie akies priklausys nuo lęšio skersmens, o jeigu lęšius išsirinkote su okulisto pakalba, jokių rūpesčių neturėsite.

Patarimai prieš įsigyjant pirmuosius kontaktinius lęšius
Balsuoti