Perkraustymo paslaugos Vilniuje – kaip kraustytis

Perkraustymo paslaugos tapo vienomis iš populiariausių paslaugų teikimo sričių ne tik Vilniuje, bet ir kituose didesniuose miestuose. Baldus perveža ir didelės transporto įmonės ir pavieniai vežėjai, turintys vieną krovininį mikroautobusą. Kuo skiriasi įvairios kraustymo paslaugas atliekančios kompanijos, ką pasirinkti, kaip persikrausyti pigiau?

Didelės perkraustymo paslaugų įmonės

Perkraustymo paslaugos VilniujeDidelės perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės, paprastai dirba su didesniais daiktų perkraustymo užsakymais. Tai ir biurų ar sandėlių perkraustymai, gamyklų įrangos perkėlimas, archyvų supakavimas ir pervežimas. Tokios įmonės naudoja profesionalias pakavimo medžiagas, kuriomis saugiai supakuoja daiktus prieš juos perveždami, po pervežimo viską suneša, išpakuoja, sustato į vietas. Naudotos pakavimo medžiagos išvežamos iš namų.
Didelių perkraustymo paslaugų kainos skaičiuojamos kitaip, nei mažo perkraustymo. Jei paprastiems perkraustymo darbams skaičiuojami valandiniai darbo įkainiai, tai dideliems perkraustymams ruošiami komerciniai darbų pasiūlymai su nustatytais įkainiais. Didelės kompanijos, susiruošusios persikraustyti skelbia konkursus, kuriuose dalyvauja daugelis Vilniaus perkraustymo kompanijų. Jos pateikia planuojamą perkraustymo darbų trukmę, bei naudotinus pakavimo medžiagų kiekius. Iš šių darbų skaičiuojama perkraustymo darbų sąmata, kurios kaina nekinta. Taip paprasčiau išsirinkti mažiausią perkraustymo kainą arba kitą perkraustymo paslaugų kriterijų, pagal kurį paskelbiamas perkraustymo konkurso laimėtojas.

Nedideli perkraustymo darbai

Nedideliems perkraustymo darbams kviečiame krovininį taksi. Juo galima pervežti keletą baldų iš vienos vietos į kitą, atsivežti skalbimo mašiną, šaldytuvą at kitą didelių gabaritų prekę iš parduotuvės, kuri netelpa į lengvąjį automobilį.
Krovininis taksi ne tik gali pervežti Jūsų daiktus. Užsakius paslaugą su krovikais, Jums nereikės nieko nešti patiems. Jūsų daiktai bus pervežti į naują vietą, išrauti bei užnešti.
Krovininio taksi kaina skaičiuojama pagal išdirbtas valandas. Tai yra skaičiuojamas krovininio mikroautobuso ir krovėjų darbo valandos. Pavyzdžiui, šis krovininis taksi, už darbo valandą su 2 krovėjais prašo 28€.
Jei norite sutaupyti pinigų ir turite galimybių ir norų viską daryti pats, yra įvairių variantų kaip persikraustyti pačiam pigiau. Kaip jau minėjome, galima užsisakyti krovininį mikroautobusą be krovikų. Tuo atveju, baldus ir kitus daiktus nešioti teks patiems.
Galima išsinuomoti krovininį mikroautobusą be vairuotojo. Paprastam mikroautobusui užtenka “B” kategijos vairuotojo pažymejimo, tačiau vairuoti ir krauti turėsite Jūs patys.