Perku litus, vagnorkes, talonus – jei nori parduoti senus pinigus

Superku litus, talonus (vagnorkes, žvėrelius) ir pan. Tikriausiai jau ne vienam matyti skelbimai, kurių nemažai galima rasti inetrnete. Ką tai galėtų reikšti?

Perku litus, talonus, senus pinigus

Perku senus pinigus - litus, talonus, vagnorkesPaprastai, įvairius senus pinigus, tokius kaip seni litai, laikinieji pinigai – talonai (vagnorkės), dar vadinamieji „žvėreliai“ perka kolekcionieriai, ar šiaip senienų mylėtojai.

Juk visai įdomu pavartyti senų nuotraukų albumus, prisiminti parėjusias dienas, džiugius nutikimus. Taip pat ir su senais pinigais.

Žmonės mėgstantys rinkti senus daiktus, domisi savo praeitimi. O juk ir laikinieji pinigai – talonai ir litai buvo ne taip ir seniai. Taičiai pagalvokite patys — kiek laiko jau nutekėjo.

Perku senus litus

Taigi, toks skelbimas, kaip „perku senus pinigus litus“ neturėtų labai stebinti. Kodėl nepadėti žmonėms, kurie to nori — gerbia ir myli savo praeitį, renka, kolekcionuoja įvairius daiktus.

Juk vieniems, kurie tuo domisi, tai didžiulis lobis. O kitiems – gal būt paprasčiausi popierėliai. Prisiminkite patys — kiek nemažai tėvai ar seneliai spėjo išmesti laikinųjų pinigų – talonų, prieš įvedant litą.

Kas nespėjo vagnorkių išsikeisti į litus, pas ką jų buvo nemažai ir jų gal net nekeitė. Žinant pinigų istoriją, tokių atvejų turėjo būti tikrai ne vienetai.

Todėl, pas žmones dar likę senųjų litų ar laikinųjų talonų, kurių gal būt, jiems ir nereikia. Todėl paprasčiausiai galima tuose senus pinigus parduoti tiems, kas tuo domisi.