Persikraustymas – ką reikia žinoti?

Kuomet krovininis taksi įrieda į kiemą Vilniuje, tuomet jau nebėra laiko svarstymams ir galvojimams – viskas turi būti paruošta. Tačiau ar apie viską galima pagalvoti, numatyti, ypač jei persikraustoma pirmą kartą. Todėl trumpai aptarsime pagrindinius niuansus ir ką reikia žinoti persikraustant.

Pradėkite ruoštis, vos tik nusprendę persikraustyti

Krovininis Taksi VilniusNors atrodo namuose ir nėra daug daiktų, tačiau iš tikro tik įpusėjus pakavimą suvokiama, kad namai tiesiog skęsta daiktų jūroje. Todėl pirmiausia reikėtų atlikti generalinę tvarką ir išmesti viską, ko neprireikė metų metus ir ko tikrai neprireiks ateityje. Juk krovininis taksi kainuoja, o vežti juo nereikalingus daiktus tikrai neapsimoka. Išsišlavus tai kas nereikalinga, galima pradėti pakuoti.

Pakavimas – tarsi tetrio žaidimas

Kuo talpiau susipakuosite, tuo mažiau vietos užims jūsų daiktai, tuo didesnė tikimybė, jog užteks vieno krovininio taksi reiso. Todėl pakavimas dažnai prilyginamas tetrio žaidimui. Čia teks pasitelkti išmonę. Pavyzdžiui, turite galimybę į dėžę sudėti kelias vazas. Tačiau tam, kad jos nesudužtų pervežant turite gausiai apvynioti popieriumi ir užpildyti didesnius oro tarpus. Galite tam panaudoti laikraščius, tačiau galite vienu šūviu nušauti du zuikius ir vietoj laikraščių naudoti rankšluosčius arba kojines. Mažus gėrimų stikliukus galite sudėti į puodelius, į virtuvės puodus pridėkite sauso maisto pakuočių (pvz kruopų) ir pan.

Krovininį taksi užsakykite iš anksto

Krovininis taksi Vilniuje paprastai gali būti kviečiamas ir paskutinę diena, tačiau ar norite rizikuoti ir sugadinti savo planus, jei paaiškėtų, jog nėra laisvos įmonės galinčios jums padėti persikraustyti? Todėl jau žinodami kada norite kraustytis, susisiekite su krovininiu taksi ir užsisakykite reisą.

Paruoškite vietą krovininiam automobiliui

Jei kraustotės iš daugiabučio Vilniuje, tuomet prisiminkite visas dienas kai aikštelėje prie pat namo neradote vietos priparkuoti automobilį ir statėte jį už kilometro. Kokie šansai, jog taip neatsitiks ir tada kai atvyks krovininis taksi? Todėl tuo pasirūpinkite iš anksto. Galite dar iš vakaro ištaikę momentą, kai prie laiptinės bus tuščia, pastatykite savo automobilį, jei turite, galite statyti ir du šalia (arba susitarti su kaimynu). O atvykus kroviniam automobiliui, užleisite jam vietą – sunešti daiktus bus daug paprasčiau, jei automobilis bus pristumtas arčiau durų, o ne kažkur aikštelės gale.

Persikraustymas Vilniuje? Padės krovininis taksi
4.9 (98.33%) 24 votes