sarvuotos buto durys kainaLietuviams šarvo durys asocijuojasi su namais ir jaukumu. Galbūt dėl to jas taip pamėgo dizaineriai, kurdami nestandartinius viešųjų pastatų interjerus. Kaip jie sako, tai patikimas sprendimas, ieškantiems kokybės už priimtiną kainą. Panašu, kad biurų rinka keičiasi…

Keičiasi reikalavimai

Interjero dizainerių netikėtai pamėgtos šarvuotos lauko durys viešiesiems pastatams populiarėjo pamažu. Sprogimas įvyko, kuomet Europos Komisija nustatė naujus ir žymiai aukštesnius reikalavimus naujų pastatų statybai – A+ energinis efektyvumas. Tai privertė priimti kitus sprendimus. Juk pasyvaus komercinio pastato įėjime iki šiol plačiai naudotas stiklas bus netinkamas sprendimas dėl šilumos pralaidumo. Juoba sarvuotos buto durys kaina yra mažesnė už stiklines pertvaras

Verslo centrai grįžta į miesto centrą

Yra dar vienas kriterijus, kodėl taip išpopuliarėjo sarvuotos durys vilniuje. Tai vėl grįžtantis miesto centrų populiarumas. Verslo centrai iš priemiesčių keliasi į vietas kur geresnis susisiekimas, bei didesnis viešųjų pastatų likvidumas, t.y. atsiperkamumas.

Miesto centre įsikūrusiems biurams tenka susidurti su kita problema, t.y. garso izoliacija. Ir vėl garso izoliacinės savybės bei palanki sarvuotos buto durys kaina nusveria šarvo pusėn. Beje, sarvuotos durys kaina siauliuose, sarvuotos durys kaina alytus, sarvo durys kaina panevezys ir sarvuotos buto durys kaina yra visiškai vienodos.

Didėja lūkesčiai

Būtina paminėti ir tai, kad užsakovų poreikiai ir žinios keičiasi, didėjant įperkamai galiai ir atsiradus vis naujiems sprendimams. Šiuo metu jau nėra aktualiausios pigios sarvuotos durys vilniuje. Šiandien sarvuotos buto durys kaina eina greta su kokybe. Neretai pastarosios naudai nusveria ir durų pasirinkimas. Todėl vis populiarėja sarvuotos durys senukai ar sarvuotos durys skelbiu .lt, bei durys pagal individualius užsakymus.

Ar šie sprendimai pakeis mūsų požiūrį į verslo centrus. Kaip sako dizaineriai, požiūris į biurų interjerą ir darbinę aplinką jau seniai pasikeitęs. Vis daugėjant laisvai samdomų darbuotojų, darbas, namai ir gyvenimas susieja į nepertraukiamą grandinę. Biuras tai jau ne tik darbas, tai namų dalis, todėl ir čia priimami interjero sprendimai yra jaukesni, kuriantys namų erdvę, leidžiantys atsipalaiduoti.

Šarvuotos durys komerciniuose pastatuose – praktiškas ir nestandartinis sprendimas
Balsuoti