Kad ir kaip šmaikščiai tai skambėtų, tačiau erotiniai žaislai kai kurioms poroms iš tiesų yra neatsiejama lytinių santykių dalis. Kad ir tie patys analiniai kaiščiai (butt-plug) dabar yra reklamuojami kaip itin linksma prekė suaugusiems, tačiau daugelyje vietų nelabai paaiškinama apie jų naudojimą ir pavojus. Perkant sekso žaislus, ypač kurie skirti netradiciniams užsiėmimas, būtina kruopščiai pasidomėti jų naudojimo paskirtimi, kad paskui nebūtų tokių situacijų, jog dėl netinkamo naudojimo teks iš gėdos rausti ligoninės priimamajame. Sekso žaislų pasirinkimas yra didžiulis, tačiau šis straipsnis ne apie tai – čia kalbame apie jų įsigijimo ypatumus.

Internete visada galima rasti pagrindinę informaciją apie tam tikras prekes ir žaislus, bet svarbu atminti, kad ne visi jie yra kokybiški ir tinkami naudojimui. Paprastai kalbant, net ir sekso žaislams yra taikomi tam tikri reikalavimai. Jų prekyba yra reglamentuojama teisės aktų. Tad, jeigu radote kažkokią internetinę parduotuvę, kuri siūlo ypač mažas kainas, tačiau nepateikia jokios informacijos apie tų žaislų gamybą ir sudėtį, tuomet reikėtų vengti tokių pirkinių. Nežinote iš ko jie bus pagaminti ir ar jie nesukels jokių sveikatos problemų.

Žinoma, didžiausią dėmesį sutelkti verta į pardavėjo reputaciją. Nieku gyvu nepirkite sekso žaislų tokiose vietose, kur neigiamų atsiliepimų skaičius yra didžiausias. Prastos reputacijos el. parduotuvės dažniausiai bando kaip nors apgauti pirkėjus. Tai gali būti nekokybiškos prekės, tai gali būti eilinės apgavystės ir t.t. Ieškant sekso prekių, siūloma rinktis tuos pardavėjus, kurie turi puikius atsiliepimus. Jie garantuoja pinigų saugumą ir kokybiškas prekes.

Kaip bebūtų, perkant sekso žaislus, taip pat reikia įsidėmėti kokios įsigijimo sąlygos yra taikomos. Tai labiausiai liečia pristatymo terminus ir kainas. Kai kuriose el. parduotuvės pristatymo kainos yra milžiniškos, tad pasižiūrėkite ar jūsų prekės nebus vertos mažiau nei pristatymo mokestis. Juk tokiu atveju už pristatymą mokėti būtų nelabai adekvatu. Taip pat pažiūrėkite per kiek laiko viskas bus pristatyta – vienur pristatymo terminas siekia vos vieną ar dvi darbo dienas, o kitur gali tekti laukti ir porą savaičių.