suknelės mergaitėms

Ką aprėpsime šiame straipsnyje?

Apie bendravimo statistiką ir pirkimą, apie internetą ir vaikiškus drabužius – štai tiek visko aprėpsime. Juk viskas aktualu ir įdomu. O kai įdomu ir aktualu, tai ir aprėpti yra ką, ar ne? Beje, kaip manote, ar suknelės mergaitėms internetu yra pigesnės? Apie šį tėvams rūpimą dalyką taip pat rašysime. Tad skaitykite toliau.

Tiesa, prieš skaitant toliau verta sužinoti apie puslapį https://www.pasaulisdelne.lt/sukneles-mergaitems, kuriame nestinga gerų drabužių dėmesio vertomis kainomis.

O dabar – keletas įžanginių minčių:

  1. Visas pasaulis tarsi sukasi apie interneto ašį. Būtų sunku rasti sritį, nei kiek nesusijusią su virtualia erdve.
  2. Pastebima, kad drabužiai brangsta. Tai nuteikia kiek negatyviai, nes brangimas reiškia, kad mažėja perkamoji galia.
  3. Drabužių vaikams pasirinkimas yra platus, bet visuomet svarbu atidžiai pirkti, kad nereikėtų nusivilti.
  4. Gyvename amžiuje, kuriame vaikomasi akcijų. Jos gajos ir aprangos temoje.
  5. Kadangi internetas visus taip sužavėjo ir suteikė įvairiems reikalams spartumo, vartotojų lūkesčiai auga. Ir dabar kaskart tikimės, kad viskas vyks greitai, kad užsakytą daiktą pristatys be delsimo ir t. t.
  6. Internetas yra labai platus, ne visą informaciją reikėtų priimti už gryną pinigą. Kartais sveikas ir kritiškas mąstymas.
  7. Verslininkai itin stengiasi, kad parduotuvės ir pirkimo procesai būtų kuo patrauklesni. O ir prekių asortimentą stengiamasi gausinti. Tai galioja kone visoms prekėms.
  8. Internetas – ir gerai, ir blogai. Nuo šio teiginio ir tęsiame straipsnį.

Internetas – ir blogai, ir gerai

Statistika ne visada maloni. Kartais netgi šokiruojanti. Jeigu paklaustumėte, kokie duomenys surinkti apie artimų žmonių bendravimą, apie tai, kiek laiko praleidžiama kartu, atsakytume, kad duomenys nelabai malonūs. Nors sutuoktiniai ir gyvena kartu, daug laiko pasiglemžia telefonai, internetas. Užuot pasišnekučiavus, lendama į telefonus ir naršoma.

Socialiniai tinklai ir gausybė kitų „siaubūnų“ tarsi vagia laiką, lyg kokie banko plėšikai tempia lauk valandas, minutes ir sekundes. Frazė „tik porą minučių“ virsta pusvalandžiu, valanda ar net pusdieniu. Ech, tuomet susimąstoma, kad diena galėjo būti ir produktyvesnė, jaukesnė. Ir vis dėlto… žinokite, kad internetas nėra tik blogas dalykas. Čia, kaip ir visur, egzistuoja dvi pusės. Viena pusė, kaip jau supratote, yra bloga, o kita – gera. Štai internetinės parduotuvės yra puikus pavyzdys, koks naudingas gali būti žiniatinklis. Pakanka suvesti kelis žodžius – ir prieš jus atsiveria platus prekių asortimentas.

Parduotuvės internete

Ką internete perkame? Kone viską. Gal anksčiau šis pirkimo būdas ir vertintas atsargiau, tačiau ilgainiui išsivystė tam tikra virtualaus pirkimo kultūra. Tik pažvelkite į kai kuriuos lietuviškų el. parduotuvių pavyzdžius! Metams bėgant jos išsiplėtė, prekių gausa stulbinanti, o pats aptarnavimas – kokybiškas ir mandagus. Vos prireikia kokios nors informacijos, ją iškart ir gaunate. Vos prireikia kokio daikto, jį iškart ir užsisakote. Ir pristatymas ar apmokėjimas nesukelia vargo, kadangi viskas ypač gerai apgalvota. Jeigu nebūtų apgalvota, pirkėjai nepirktų, ar ne? Be abejo, verslininkai tai suvokia ir stengiasi pateikti kuo patrauklesnius būdus, kaip apsipirkti, kaip sumokėti už prekes ir kaip komfortiškiau jas gauti.

Kalbant apie pirkimą internetu aktualu pasiteirauti, ar suknelės mergaitėms čia kainuoja mažiau, ar visgi neverta jungti kompiuterio ir ieškoti. Atsakymas greitas ir nesudėtingas: dažnais atvejais suknelės mergaitėms internetu iš tikro kainuoja mažiau. Tai džiugina visus tėvus, nes pavyksta ir apsipirkti, ir neišleisti pernelyg daug. Vadinasi, ir reikiamų daiktų įsigyjama, ir pinigų atlieka kitiems dalykams, tokiems kaip mėgstami ledai ar išvyka į teatrą.

Patikimumas

Pozityvumo nestinga, tačiau teks įterpti ir šį tą skeptiškesnio. Ir tas skeptiškumas skamba taip: ar kiekviena internete veikianti parduotuvė yra patikima ir siūlo dėmesio vertus produktus? O gal verčiau daugelio vengti? Gal yra tik kelios, kuriose saugu pirkti? Prielaida: pirmose paieškos pozicijose esančios svetainės yra patikimos. Tam, kad taip iškiltų, prireikė nemažai sunkaus darbo. T. y. investuota į verslą, pasistengta, kad pirkėjai parduotuvę internete rastų.

Reikėtų vengti tokių svetainių, kur sunku suprasti, kas parašyta. Jeigu viename žodyje rasite tris klaidas, o kitame – dar dvi, tai bus ženklas, kad kažkas ne taip. Tačiau ne vien pateikiamos informacijos taisyklingumas turi reikšmės. Dėmesys kreipiamas ir į atsiliepimus. Nors kartais sunku susigaudyti, kur skelbiama tiesa, o kur tiesiog fiktyvi nuomonė, iš tiesų įvairūs komentarai padeda atsirinkti, atsijoti pelnus nuo grūdų ir rasti tokį variantą, kuris visapusiškai geras.

Internetinį variantą pravartu rinktis bent dėl kelių priežasčių, o viena jų – neblogos nuolaidos. Kai užėjus į puslapį figūruoja skelbimas „40 proc. pigiau“, tai pasiūlymas pasirodo ne šiaip geras, o puikus. Bet akcija – laikinas dalykas. Ir tai nuteikia kiek niūrokai. Niekada nežinai, ar konkrečiu metu nuolaida bus siūloma, ar ne. Hm, ar tikrai? Juk šiuolaikiniame pasaulyje sklandžiai funkcionuoja naujienlaiškiai. Juose parduotuvės praneša apie patrauklius pasiūlymus. Perskaitote ir sužinote, kad tada ir tada bus tokia ir tokia akcija.

Suknelės mergaitėms ar bet kokios kitos prekės internetu – tema, kuri skatina diskutuoti ir pasidalyti tiek komentarais „už“, tiek „prieš“. Tačiau būtų keista ignoruoti pliusus, nes jų solidžiai daug. Galima teigti, kad suknelės mergaitėms internetinėse parduotuvėse ne tik mažiau kainuoja (nepaisant to, ar paskelbta kokia akcija, ar ne), bet ir yra įvairesnės. Pirkėjai renkasi iš plataus asortimento. Na, o pristatymo ir atsiskaitymo procesai – patogūs ir priimtini.

P.S. Nepamirškite užsukti į Pasaulisdelne.lt.