Jei manote, kad atėjęs ruduo yra priežastis palikti sukneles spintoje, tokiu atveju  labai klystate – šios suknelės, kurias netrukus įvardinsime, yra puikus pasirinkimas bet kurią rudens dieną. Taigi, pats metas sužinoti, kokios suknelės turėtų papildyti jūsų spintos turinį, kad taptų geriausiu pasirinkimu šiuo metų laiku.

Šiltos

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina pasakyti kalbant apie tai, kokios turėtų būti rudeniui skirtos suknelės,  yra susijęs su šiluma – jos tiesiog privalo būti šiltos. Kad užtikrintumėte šilumos poreikį, svarbu rinktis storesnio audinio, megztas sukneles. Beje, kalbant apie šilumos pojūtį, svarbu pasakyti, kad svarbų vaidmenį suvadina ne tik audinys, bet ir suknelės ilgis – kuo ilgesnis drabužis, tuo daugiau šilumos suteiks.

Malonios liesti, kuriančios jaukumą

Dar keletą svarbių dalykų apie tai, kokios turėtų būti rudeniui skirtos suknelės internetu, yra tai, kad drabužiai turi būti malonūs liesti, kuriantys jaukumą. Ruduo – tas metas, kai norisi šilumos, jaukumo ir šie kriterijai galioja viskam – pradedant namų interjeru ir užbaigiant suknelėmis.

 

Ryškių spalvų

Dar vienas apibūdinimas, kurį taip pat būtina pakalbėti tuo atveju, kai kalbame apie sukneles, skirtas rudeniui, tai – ryškios spalvos. Ne paslaptis,  kad rudenį daugybė žmonių, ypač dailiosios lyties atstovių pradeda skųstis bloga nuotaika, slogiomis mintimis, energijos trūkumu, mieguistumu ar net depresija. Tačiau tik nedaugelis pagalvoja apie tai, kad avistas nuo šių negalavimų yra labai paprastas – tereikia rengtis ryškių spalvų drabužiais, o suknelės šiuo atveju tinka idealiai. Fuksijos, oranžinės, raudonos, žalios, geltonos spalvos suknelės – puikus pasirinkimas: ne tik pakels nuotaiką, bet ir suteiks energijos, žvalumo, jausitės kur kas darbingiau.

Taigi, jau įvardijome, kokios savybėmis turėtų pasižymėti rudeniui skirtos suknelės. Na, o baigiant pastebėjimus, belieka  paneigti plačiai paplitusį mitą – nemažai merginų bei moterų galvoja, neva suknelės yra labai nuobodus pasirinkimas ir kelnių ar sijonų su palaidinėmis deriniai galėtų atrodyti kur kas patraukliau. Tačiau šį mitą nesunku paneigti – būtent suknelės yra vienas iš tų drabužių, kurį paprasta pagyvinti pačiais įvairiausiais aksesuarais – pradedant papuošalais ir užbaigiant skrybėlėmis ar skaromis.