Svetainės kūrimas

Interneto svetainių kūrimas versluiProfesionalai žino, kokios internetinės svetainės yra pačios geriausios ir kokios labiausiai patinka interneto naršytojams. Visgi, klientas yra klientas ir jeigu jis pasako, kad nori vienokios arba kitokios – tuo tarpu specialistas turi padaryti taip, kaip žmogus nori. Svetainių kūrimas susideda iš daugelio aspektų ir daugelio procesų. Kiekvienas iš jų gali nulemti, ar naršytojas norės sugrįžti į konkrečią svetainę, ar ne.

Būtina klausyti specialisto. Tačiau jeigu norite ir pats kiek daugiau žinoti apie smulkmenas, kurios gali nulemti kokybiško puslapio sukūrimą – nurodysime gaires, kurios dažniausiai apibrėžia kokybišku ir mėgstamus internetinius puslapius.

Minimalizmas

Skirtingi žmonės skirtingai suvokia, koks internetinis puslapis yra patrauklus ir į kokį norisi užsukti. Visgi, jeigu neturite jokių idėjų – tokiu atveju geriausia, kai puslapyje dominuoja minimalizmas. Paprasčiausiai tokiu atveju visa pateikiama informacija bus randama labai greitai, juolab, grafikos darbai nenustelbs svarbiausio turinio. Taigi, minimalizmas laimi visada, tačiau net ir jis gali būti padarytas neskoningai. Būtina, kad puslapio kūrimo darbus atliktų specialistai.

Orientacija į turinį

Svetainių kūrimas yra tik dalis sėkmingo verslo perkėlimo į internetą. Labai svarbu, kad puslapyje būtų ypač tinkamai sutvarkytas turinys. Apskritai sakoma, kad turinys – raktas į sėkmę. Šiuo atveju taip pat naudinga samdyti profesionalus, kadangi nežinant kas ir kaip sunkiai užpildysite puslapį reikalinga informacija. Turinys apima labai daug veiksnių: tekstai, grafika… Kiekvienas iš jų gali būti daugiau arba mažiau patrauklus klientams, tad pasirinkite tą, kuris patenkina poreikius.

Responsive dizainas

Dėl išmaniųjų technologijų gausos – didžioji dalis žmonių naršo naudodamiesi telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir panašiai. Taigi, būtina puslapį pakoreguoti taip, kad priklausomai nuo to per kokį technikos prietaisą yra naršoma – ekrane puikiai matytųsi puslapyje pateikiama informacija. Responsive dizainas šiuo metu yra būtinybė. Labai prastas sprendimas ja nepasinaudoti.

Tinkamas dizainas

Svetainių kūrimas apima ir dizainerio paslaugas, kurių metu profesionalas stengiasi sukurti tokį puslapio dizainą, kuris būtų patrauklus ne tik užsakovui, tačiau visiems interneto naršytojams. Labai dažnai užsakovai nori kažko išsiskiriančio ir ryškaus. Tačiau tiesa tokia, kad dažniausiai laimi minimalizmas. Paprasčiausiai žmonės ateina ieškodami konkrečios informacijos ir visi papildomi efektai ne tik kad nepadeda atrasti tai ko reikia, tačiau kaip tik trukdo. Aišku, originalumas yra reikalingas. Pasirinkus šabloną tikrai nepavyks pritraukti lankytojų dėl pačio puslapio, tačiau nepersistenkite su noru išsiskirti.

Greitas naršymas

Geras puslapis yra tas, kuriame galima labai greitai ir paprastai naršyti. Daugelis galvoja, kad puslapio užkrovimas priklauso nuo to, koks yra naršytojo interneto greitis. Čia dalinai yra tiesos, tačiau taip pat nemažai lemia ir pats puslapis. Pavyzdžiui, jeigu pačiame pirmame puslapyje yra labai daug nuotraukų (taip dažniausiai būna fotografijos paslaugas teikiantiems asmenims), tokiu atveju puslapis krausis lėtai. Svarbu surasti kokybiškus būdus galinčius padėti puslapiui greitai užkrauti.

Patogi valdymo sistema

Galiausiai, vienas svarbiausių aspektų galinčių užsitikrinti, kad klientas Jūsų puslapyje jaučiasi puikiai – valdymo sistema. Galima atrasti daug įvairių navigacijos šablonų. Vėlgi, laimi tas, kuris yra paprasčiausias, o ne tas, kuris labai sudėtingas ir originalus. Kuo valdymo sistema paprastesnė – tuo tai žmonėms labiau tiks ir patiks.

Svetainių kūrimas yra daug procesų apimantis darbas. Svarbiausia jį palikti savo srities specialistams, kurie žino kaip sukurti tokią svetainę, kuri patiktų naršantiems asmenims. Juk būtina pasiūlyti geresnes paslaugas nei kad klientai.

Svetainės kūrimas: kaip sukurti tokią, kuri patiktų klientui?