tantum verde vaistaiNe tik žiemos metu, tačiau vasaros mėnesiais daugelis mūsų susiduria su nemaloniais gerklės skausmais, kuriuos paskatina gerklėje įsikūrusios bakterijos. Nemalonus jausmas, atrodo nėra kenksmingas gyvybei, tačiau tikrai labai erzinantis, tad išeičių ieškojimas – natūralus žingsnis. Tantum verde purškalas – veiksmingiausias tirpalas, kuris greitai susidoroja su bakterijomis ir sugrąžina Jums švelnų balsą bei padeda pamiršti nemalonius skausmus.

Tantum verde – tiems, kurie nori greitai susigrąžinti gyvenimo kokybę!

  • Šis tirpalas yra nesteroidinis, taigi puikiai tinka visai šeimai. Vaistas nebus kenksmingas nei vaikams, nei labai seniems asmenims. Juolab, jį galima vartoti kartu su kitais vaistais. Jokio šalutinio poveikio – vien tik nauda.
  • Šis vaistas puikiai tinka ir nėščiosioms arba žindančioms mamoms. Taip pat asmenims, kurie serga inkstų nepakankamumu. Jokio šalutinio poveikio, kuris galėtų trukdyti džiaugtis puikiu vaistų efektu.
  • Nors vaistas yra gana silpnas, tačiau tuo pačiu jis užtektinai efektyvus, kad labai greitai ir per trumpą laiką padėtų susitvarkyti su skausmais.
  • Purškalas yra nuolatos bandomas ir tikrinamas, kad būtų atrastas greitesnis veikimo principas padedantis susidoroti su skausmais.
  • Purškalas yra malonaus skonio, taigi juo mielai naudojasi ir vaikai, kurie dažniausiai skeptiškai žiūri į vaistukus.
  • Dėl nedidelės pakuotės ir patogaus naudojimo – vaistus visada galite nešiotis su savimi. Ypač kuomet vykstate į kelionę ir norisi būti pasiruošus visoms galimoms situacijoms.

Tantum verde siūlo kelių rūšių vaistukus, kurie padės susidoroti su skirtingais skausmais ir skirtingomis gerklės skausmo problemomis.

  1. Burnos gleivinės purškalas ne tik panaikina bakterijas, tačiau ir išsaugo tinkamą ertmės mikroflorą.
  2. Tantum verde pastilės skirtos tiems, kuriems purškalas nėra patraukli vaistų forma. Čiulpdami pastiles pamiršite, kad geriate vaistus, kurie gelbsti jus nuo skausmo.
  3. Burnos gleivinės tirpalas tinka ne tik turint uždegimą, tačiau taip pat ir kovojant su su burnos gleivinės žaizdelėmis bei dantenų uždegimo gydymu.

Pamirškite gerklės skausmą greitai ir paprastai.