Tinkama odos priežiūra

Makiažas yra vienas galingiausiu ginklų, galintis visiškai pakeisti moterį, jos išvaizdą, užslėpti trūkumus bei nelygumus ir kaip tik pabrėžti stipriąsias puses. Tačiau ne visos moterys juo naudojasi tinkamai, persistengia ir atrodo kvailai. Jei makiažo priemonėmis naudojamasi netinkamai, visi trūkumai, kuriuos norite užslėpti kaip tik pasidaro dar labiau matomi. Bet ką reikia žinoti, kad išvengti šių klaidų ir pasidaryti puikų makiažą?

Kaip pasirinkti tinkamas makiažo priemones?

Dažna klaida, kuria daro ne viena moteris, tai per didelis kiekis kreminės pudros. Ji turėtų būti naudojama odos spalvos suvienodinimui, o ne užslėpti nelygumus bei spuogelius. Tam naudokite specialią maskavimo priemonę. Persistengti su pudra yra lengva ir tada veidas atrodo nenatūraliai tamsus ir visi trūkumai, kurios bandėte išslėpti išryškėja. Taip pat persistengti su pūdra ir tonuojančiu kremu nereikėtų todėl, kadangi šios priemonės užkemša veido poras, dėl to problemų su oda gali stipriai padaugėti. Jeigu turite problemų su oda, pirmiausiai reikėtų kreiptis į specialistus ir jas tvarkyti, o tik tada ieškoti tinkamų makiažo priemonių. Bene efektyviausias būdas, padėdantis išsigydyti odos problemas – REGENLAB PRP gydymas. Taikydami šį odos gydymo metoda ne tik turėsite skaisčią ir sveiką odą, bet ir sutaupysite pirkdami kosmetikos priemones.

Taip pat didžiulė klaida, kuri labai rėžia akį, tai per daug išpešioti ir ploni antakiai, nes būtent tai gali smarkiai pakeisti veido bruožus. Geriausia šioje situacijoje būtų tiesiog sumokėti specialistui, kad jis sutvarkytų antakius pagal jūsų veidą ir pasakytų kaip juos prižiūrėti. Jeigu persistengsite su antakių ryškinimu jie atrodys lyg nupiešti ir nenatūralūs.

Labai svarbu yra naudoti kokybiškas makiažo priemones. Kai pasirūpinsite tuo, puikus makiažas turi prasidėti su kremu arba tinkamu odos drėkikliu. Didžiausia klaida, kokia galite padaryti, tai ant riebios veido odos naudoti dar labiau odą sausinančias priemones. Pudros sluoksnį tepkite tik ant sudrėkintos odos. Pudros spalva turi būti gerai parinkta ir atitikti jūsų odos atspalvį. Jei siekiate išlaikyti makiažą kuo ilgiau, patariame rinktis birią arba kompaktinę pudrą. Dabar galite paryškinti skruostus bei akių vokus. Lūpdažio pasirinkime turite visišką laisvę. Galite paeksperimentuoti ir naudoti bet kokius jums patinkančius lūpų dažus. Matinis lūpdažis yra pati perkamiausia kosmetikos priemonė tačiau nieku gyvu nepamirškite, kad makiaže vis tiek svarbiausia yra oda. Jeigu oda nesižiūrės gerai, tai visą žavesį praras akys ir lūpos. Baigiant makiažą nepamirškite kaklą bei veido sritį patempti pudra, kad suvienodinti šių kūno vietų spalvas. Jei jums yra svarbus unikalumas ir norite atrodyti išskirtinai ir nepriekaištingai, ignoruokite visas mados tendencijas. Visi mes esame skirtingi, todėl geriau skirkite kuo daugiau dėmesio sau ir savo veido bruožų tyrinėjimui, o ne madų vaikymuisi, atrodysite gražiai ir stilingai. Svarbiausia, ką turite turėti savo kosmetinėje tai blakstienų tušas, maskuoklis visokiausiems nelygumams bei paraudimams, kreminė pudra ir lūpų blizgis. Visą kita galite rinktis pagal savo pageidavimus. Jeigu darote vakarinį makiažą, išsirinkti arba ryškias lūpas, arba ryškias akis, kad veidas išliktų subtilus ir nebūtų perkautas per dideliu makiažo kiekių. Pasirinkę tokį variantą atrodysite labai skoningai ir nevulgariai.