kreditas internetuJeigu turi idėją, bet jos įgyvendinimui trūksta pinigų, esi studentas ir, manai, kad turi bent pagrindines finansinio raštingumo žinias, gali pasinaudoti net keliais studentų finansavimo modeliais. Jų yra įvairiausių, t.y. nuo Europos Sąjungos subsidijų iki Valstybės studijų fondo ir bankų. Tad pasirink apgalvotai.

Studijoms

Studijų įmokai sumokėti arba pragyvenimo išlaidoms padengti teikiamas kreditas internetu. Šį finansavimo modelį subsidijuoja ir garantijas bankui teikia Valstybinis studijų fondas. Studijų įmokai sumokėti kreditas internetu mokamas iškart mokslo įstaigai, o pragyvenimo išlaidoms kreditas internetu pervedamas į studento sąskaitą. Toks kreditas internetu gali būti suteikiamas vieną kartą per semestrą arba kiekvieną mėnesį.

Visų kreditorių sąrašą, kurie teikia tokias paskolas, rasite Valstybinio studijų fondo svetainėje arba sužinosi apie juos paskambinęs į kredito įstaigą, uniją ar banką.

Verslo pradžiai

Verslo pradžiai kreditai paskolos teikiamos bankuose, valstybinėse įmonėse, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Kartais pakanka verslo plano, o kartais kreditai be registracijos mokescio ar net mini paskolos internetu bus suteiktos tik su laiduotoju.

Būstui

Studentui būsto paskolos nėra teikiamos, jeigu jis neturi nuolatinių pajamų. Vis dėlto, pigus kreditai gali būti suteikti. Kartais tokios nedidelės sumos pakanka pirmam bendrabučio tipo būstui įsigyti.

Taip pat svarbu įstaiga, kurioje mokotės. Tarkim, studijuojančius Danijoje, Olandijoje ar Anglijoje subsidijuoja jau išvardintos valstybės ir skiria solidžias stipendijas, siekiančias net ir keliolika šimtų eurų.

Vartojimo kreditas

Studentams teikiamos vartojamosios paskolos internetu. Tai gali būti greitieji kreditai internetu ar net paskolos internetu su bloga kredito istorija. Bet kuriuo atveju, turėtų būti labai atsargiai imamos paskolos internetu visa para. Pirmiausiai todėl, kad šių paskolų pasiėmimas yra įrašomos į kredito istoriją, kaip ir kitų. Antra, kad reikia labai gerai paskaičiuoti pinigų srautus, t.y. ar pavyks grąžinti kreditą.

Kita vertus, jeigu tai trumpalaikė investicija su žadama nemenka ir greita grąža, o pradelsti mokėjimų nežadate, tai yra puikus būdas įgyvendinti savo svajonę. Juk kitu atveju, kol sutaupysite idėjai, svajonė gali ir pasikeisti.