Veiksniai vestuvinės suknelės kainai

Jei ruošiamasi vestuvėms, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad būtent vestuvinė suknelė yra vienas svarbiausių atributų. Vos tik pradėjusios jos paieškas, netruksite pastebėti, kad kainos – labai skirtingos. Taigi, natūraliai kyla klausimas – kodėl tiek daug skirtumų? Kokie veiksniai turi įtakos vestuvinės suknelės kainai? Apie tai – jau netrukus.

Kolekcijos naujumas

Užsukusios į bet kurį vestuvinių suknelių saloną galite pastebėti, kad prekyboje – ne viena suknelių kolekcija, tačiau visos buvo pristatytos tikrai ne tuo pat metu. Taigi, kolekcijos naujumas yra dar vienas veiksnys, kuris turi įtakos suknelės vestuvėms kainai – kuo naujesnės kolekcijos yra suknelė tuo didesnė bus ir jos kaina, tuo tarpu vėliau išleistų kolekcijų suknelės paprastai kainuoja bent šiek tiek pigiau.

Vestuvinėms suknelėms taikomos akcijos

Dažna dailiosios lyties atstovės vykstančių išpardavimų metu neatsispiria pagundai įsigyti dar vieną (ir galbūt ne visada reikalingą) suknelę, sijoną ar bet kurį kitą drabužį. Vis dėlto, įprasta manyti, kad būtent vestuvinės suknelės yra tie padarai, kurie – akcijoms netaikomos ir išpardavimai negalioja. Vis dėlto, tai – netiesa, kadangi akylesnė pirkėjos netruks pastebėti, kad galima surasti ir vestuvinių suknelių, kurių kaina yra mažesnė dėl vienos labai paprastos priežasties – apdarams taikomos akcijos (dažniausiai akcijos taikomos senesnių modelių suknelėms).

Spalva

Spalva – dar viena kriterijus, nuo kurio taip pat tam tikra dalimi priklauso suknelės kaina. Įprasta, kad vestuvinės suknelės yra baltos spalvos, tačiau pastaruoju metu vis populiaresnėmis tampais švelnių, pastelinių spalvų bei atspalvių suknelės. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad būtent tokios suknelės dažniausiai kainuoja šiek tiek brangiau.

Ilgis

Labai dažnai suknelės kainai įtakos turi ir ilgis – ilgai suknelei pasiūti reikia ne tik daugiau medžiagos, bet ir kur kas daugiau laiko, atidumo, pastangų, todėl kaina yra šiek tiek didesnė.

Dekoro detalių kiekis

Didžioji dalis vestuvinių suknelių yra dekoruojamos įvairiomis detalėmis. Kuo daugiau ir kuo jos yra prabangesnės, tuo didesnė bus suknelės kaina. Beje, dažnu atveju, su suknele yra parduodami arba nuomojami ir tam tikri aksesuarai, todėl  kaina gali būti šiek tiek didesnė.